PolskiPolski
 
Winter evening with Pet Cafe

Winter evening with Pet Cafe

Sun, December 22, 2019, 20:00

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Description

Zapraszamy na koncert zespołu, który znacie Państwo z sobotnich koncertów w Vertigo. Tym razem poznacie muzyków z zupełnie innej strony “zimowej”.

Pet Cafe to fascynująca mieszanka 6 zupełnie różnych osobowości muzycznych. Magiczny, elektryzujący wokal Kamili Kłos wzbogacony improwizacjami gitarowymi Tomka Kaczmarczyka założyciela grupy SLOW współpracującej m.in. z Anną Szarmach, Michałem Dąbrówką czy Robertem Kubiszynem oraz energetyczna sekcja rytmiczna to gwarancja doskonałej zabawy i zmysłowego relaksu. Zespół tworzą muzycy z przeszłością i doświadczeniem koncertowym na dużych i małych scenach. Pet Cafe to połączenie smooth jazzowej wrażliwości i scenicznej energii co daje publiczności przyjemność dla ucha i ciała. 

Zespół tworzą: 

Kamila Kłos - wokal
Tomasz Kaczmarczyk - gitara
Paweł Balon - saksofon
Piotr Gawron - klawisze
Sylwek Olszewski - bas
Karol Zathey - bębny

Tickets
Sales closed.