PolskiPolski
 
wROCKfest.pl prezentuje: Dżem

wROCKfest.pl prezentuje: Dżem

Sun, December 3, 2017, 19:00

sales closed
Description

Dżem zagra klubowy koncert we Wrocławiu!

wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza na klubowy koncert legendy polskiego bluesa. 3 grudnia w Centrum Koncertowym A2 przy ul. Góralskiej 5, z pełnym koncertem prezentującym przekrój całej twórczości, wystąpi zespół DŻEM.

Zespołu Dżem nie trzeba specjalnie przedstawiać fanom bluesa i rocka w naszym kraju. Debiutował na początku lat osiemdziesiątych. Popularność przyniosły mu pierwsze przeboje – “Paw” i “Whisky” – a także świetne, dynamiczne koncerty. Zespół zaprezentował rockową muzykę mocno osadzoną w bluesie, z pewnymi elementami reggae. Tym, co zapewniało mu jednak niezwykłość, była charyzmatyczna sceniczna osobowość wokalisty Ryszarda Riedla, jego teksty, głos i hipisowski image. To wówczas Dżem zaskarbił sobie wielkie uznanie i popularność u stosunkowo szerokich rzesz rockowych słuchaczy. Do najlepszych płyt grupy należą niewątpliwie “Cegła”, “Absolutely Live”, “Detox”, “Wehikuł czasu” i “Akustycznie” – nagrana wiosną 1994 r., na kilka miesięcy przed śmiercią Riedla.

Dziś ze śpiewającym Maciejem Balcarem grupa nawiązuje do swych najlepszych dokonań sprzed lat. Zwłaszcza, że zawsze należała do bardzo dobrych koncertowych wykonawców.


Poglądowy plan układu sali
Poglądowy plan sali na koncert Dżem - Wrocław 2017 - Centrum Koncertowe A2

Bilety

Miejsca stojące:

55 zł - I pula (15.09.2017)
60 zł - II pula 
70 zł - III pula (w dniu koncertu)

80 zł - miejsca siedzące

Tickets
Sales closed.