PolskiPolski
 
wROCKfest.pl prezentuje: HUNTER

wROCKfest.pl prezentuje: HUNTER

Fri, October 5, 2018, 20:00

sales closed
Description

Hunter zagra w Starym Klasztorze!


Kolejna odsłona trasy koncertowej zespołu Hunter zawita do Wrocławia!
5 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze Hunter zagra koncert z materiałem promujący swoją ostatnią płytę studyjną zatytułowaną "NieWolnOść". Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć nie tylko nowe utwory, ale także przekrój materiału z poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich fanów zespołu, zarówno starszych jak i młodszych.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.
Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.
Na płycie pojawiają się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.

 

 


 

Ceny biletów

Miejsca stojące:

40 zł - I pula (do 15.09)
45 zł - II pula (16.09 - 4.10)
50 zł - III pula (w dniu koncertu)

Miejsca siedzące:

60 zł - balkon

Tickets
Sales closed.