PolskiPolski
 
Wrocław Fashion Meeting vol. 5

Wrocław Fashion Meeting vol. 5

2014-11-22 - 2014-11-23
( Godziny otwarcia: od godz. 11 do godz. 20 )


sales closed
Description

Kalejdoskop trendów na piątej edycji Wrocław Fashion Meeting

Moda z metką „made in Poland” w niczym nie ustępuje kreacjom z wybiegów Paryża czy Nowego Jorku. Wrocław Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl) już po raz piąty dowiedzie tej tezy, prezentując najnowsze kolekcje niezależnych, polskich projektantów podczas stylowego weekendu 22 i 23 listopada. 

Największe modowe wydarzenie sezonu w południowej Polsce tradycyjnie odbędzie się w nowoczesnym i eleganckim wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1). Imprezę, podczas której w ponad 100 tymczasowych showroomach będzie można kupić unikatowe ubrania i dodatki z kolekcji projektantów z całej Polski, ponownie poprowadzi znany konferansjer Conrado Moreno. 

Listopadowy Wrocław Fashion Meeting to świetna okazja do stylowych zakupów zgodnych z najnowszymi trendami, robionych również z myślą o gwiazdkowych prezentach, zwłaszcza, że goście wydarzenia będą mogli skorzystać z wyjątkowych rabatów. Na stoiskach będzie można spotkać projektantów, co daje okazję do wyjątkowych zakupów, pogawędki na temat mody, a także zdjęcia miary na nowe ubranie w celu indywidualnego przygotowania kolekcji. Na WFM ponownie pojawi się również „Strefa KIDS Fashion”, w której będzie można kupić dziecięce ubrania, dodatki, obuwie oraz zabawki tworzone przez niezależnych projektantó, a na wybiegu zaprezentowane zostaną kolekcje dziecięce. Z myślą o najmłodszych powstanie również strefa zabaw z doświadczoną animatorką, która zadba o rozrywkę i atrakcje dla maluchów. Wszyscy goście WFM będą mogli złapać chwilę oddechu przy filiżance aromatycznej kawy i herbaty, a także zjeść pyszne posiłki w funkcjonującej na miejscu restauracji i kawiarence. 

Na modowej imprezie nie może zabraknąć pokazów mody, będących niezmiennie jedną z największych atrakcji Wrocław Fashion Meeting. Tym razem podczas Parady Projektantów, Wielkiej Gali Fashion Meeting, Pokazu Finałowego oraz pokazów autorskich zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt kolekcji damskich, męskich i dziecięcych na sezony jesień-zima 2014/2015 oraz wiosna-lato 2015, które przedstawią projektanci z całej Polski i zagranicy. Obok ubrań pojawią się również dodatki i biżuteria, a kreacje wprost z wybiegu będą dostępne w tymczasowych butikach ich twórców. 

W drugim dniu Wrocław Fashion Meeting tradycyjnie odbędzie się skierowany do  miłośników mody konkurs stylizacyjny „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”. To już piąta edycja, w której tym razem uczestnicy zaprezentują trendy na zimę we własnej interpretacji, a zestawy ich autorstwa oceni konkursowe jury.

Wrocław Fashion Meeting to jednak nie tylko pokazy i zakupy, ale również szansa na modowe konsultacje ze stylistami i zasięgnięcie opinii kosmetologów, którzy będą udzielać fachowych porad w „Strefie piękna”.

Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w modowym wydarzeniu jesieni, promującym polskich projektantów i polską modę. To najlepsza okazja, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy wyjątkowe, doskonałej jakości, oryginalne bezpośrednio od polskich i zagranicznych twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wrocław Fashion Meeting to największe dolnośląskie targi mody, skupiające ponad 100 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Targi czynne będą w sobotę (22 listopada) i niedzielę (23 listopada) od godz. 11:00 do 20:00. Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników.

Źródło: organizator wydarzenia

Ceny biletów

15 zł - bilet jednodniowy
25 zł - bilet dwudniowy

Bilety uprawniają do korzystania ze wszystkich atrakcji.

Tickets
Sales closed.