PolskiPolski
 
Charytatywne Barmańskie Starcie + Gastroafter

Charytatywne Barmańskie Starcie + Gastroafter

Mon, February 18, 2019, 19:00

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Description

Dzięki współpracy z markami Bacardi-Martini i z okazji 4 urodzin Vertigo Jazz Club & Restaurant pragniemy znów zrobić to co sprawia nam dużo przyjemności, czyli zaprosić na Barmańskie Starcie oraz to co wszystkim na świecie sprawia najwięcej przyjemności, czyli odrobinę pomóc potrzebującym!  Do rzeczy!

☝️ Kornelia, to bardzo urodziwa i błyskotliwa młoda dama, która miała niefart zachorować na białaczkę. Rzecz w tym, aby pomóc jej fart odzyskać, aby los znowu jej sprzyjał. Okazuje się, że trochę pieniążków może się do tego przyczynić, toteż trzeba działać! 

☝️ Zeszłoroczne urodziny Vertigo były okazją, aby jego pracownicy i byli pracownicy pościgali się ze sobą na barze. ("Vertigo Old School") Czas, aby pościgali się ze wszystkimi chętnymi wrocławskimi barmanami! ("Vertigo Old School +")

☝️Podczas wieczoru będziemy licytowali setki koktajli przyrządzonych przez startujących oraz innych-rzeczy-nie-tylko-koktajli.

☝️ Walkę trzeba dobrze zaplanować! Tę z nowotworem w szczególności, jednak - choć Wy z Kornelią dopiero się zapoznacie -   jest ona od zawsze najbliższa sercom ludzi związanych ze środowiskiem improwizacji teatralnej!

Podczas tego wieczoru wystąpią improwizatorzy z IMPROKRACJA, Papaja, teatr improwizacji, Szabłonka - duet improwizowany, irga oraz Krystiofons

☝️ Jeśli chcesz, abyśmy w  Kornelkowym, szczytnym celu zlicytowali coś Twojego, to dawaj czym prędzej znać! 

☝️ Razem z Bacardi-Martini przygotowaliśmy na ten wieczór mnóstwo smakołyków w bardzo miłych cenach, toż to wspaniała okazja, aby się znów zasiedzieć w gronie naszej gastronomicznej braci po zakończeniu Starć.

☝ Tego wieczoru ścigają się wszyscy, bo każdy potrafi przecież zrobić najszybsze Bacardi Cuba Libre swoim ulubionym sposobem i wygrać... (Ciiiii! To jeszcze przez chwilę tajemnica, ale będzie WAAAAAARTO!)

 Niebawem ogłosimy więcej szczegółów, a przede wszystkim jak to zrobić, żeby wygrać wszystko, a już teraz zanotujcie w kajecikach, że Bartelier znowu zabiera się za wrocławskie, barmańskie poniedziałki! 

Wejście na wydarzenie jest cegiełkowan.. Koszt cegiełki to 10 złotych. Przygotowaliśmy równie sporo (bardzo!) cegiełek zastępczych, bo nie braknie pomysłów jak wydatkować magiczne 10 złotych tego wieczoru. Pomagajcie jak chcecie!

Tickets
Sales closed.