PolskiPolski
 
Wrocław Fashion Meeting vol. 6

Wrocław Fashion Meeting vol. 6

2015-11-21 - 2015-11-22
( Start imprezy - godz. 11 )


sales closed
Description

Największe targi i spektakularne modowe show, czyli Wrocław Fashion Meeting w listopadzie

To już szósta edycja Wrocław Fashion Meeting (www.wroclawfashionmeeting.pl) niewątpliwie największej modowej imprezy w południowej Polsce, podczas której swoje projekty zaprezentuje ponad 130 projektantów i designerów oraz marek modowych. Wydarzenie zaplanowane na weekend 21 i 22 listopada odbędzie się w najnowocześniejszym obiekcie we Wrocławiu – w prestiżowym wnętrzu Klubu Biznesowego (Strefa VIP) Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1), który na dwa dni otworzy się dla wszystkich uczestników imprezy. Imprezę poprowadzi znany z ekranów telewizyjnych Conrado Moreno.

Jesienne, zimowe, a także przyszłoroczne trendy w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej zaprezentuje czołówka polskich projektantów młodego pokolenia.  Kreacje wprost z wybiegów będą dostępne w sprzedaży na 130 stoiskach ich autorów zaaranżowanych w „Strefie showroom”. Na gości wydarzenia czekać będą również wizażyści, styliści i kosmetolodzy udzielający konsultacji w „Strefie beauty”, a obecni na miejscu specjaliści z Centrum Medycznego CORAMED – partnera strefy oraz sponsora Wrocław Fashion Meeting – doradzą, jak zadbać o wygląd i zdrowie.

Ze względu na porę, listopadowy Wrocław Fashion Meeting to świetna okazja do przedświątecznych zakupów dla miłośników mody w każdym wieku, ponieważ na wydarzeniu nie zabraknie także kolekcji dziecięcych, obecnych na wybiegu oraz w "Strefie KIDS Fashion". Bijącym sercem Wrocław Fashion Meeting są pokazy mody, odbywające się w kilku blokach przez cały weekend. Na wybiegu zobaczymy kolekcje jesień/zima 2015/2016 oraz premierowe kolekcje wiosna/lato 2016, stworzone przez kilkudziesięciu uznanych projektantów z całej Polski, którzy przedstawią swoje spojrzenie na aktualne trendy. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną kolekcje damskie, męskie i dziecięce. Partnerem makijaży do pokazów jest Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk.

Podczas modowej soboty zobaczymy kilkadziesiąt pokazów – o godzinie 13.00 – blok pokazów Parada Projektantów, późniejszym popołudniem pokazy autorskie, a wieczorem w Wielkiej Gali Fashion Meeting kolekcje zaprezentują gwiazdy tegorocznego wydarzenia. W niedzielę o godzinie 13.00 w pokazach wystąpią najmłodsi – bowiem pokazy mody dziecięcej na stałe wpisały się w harmonogram imprezy. Wieczór ukoronują wybrane, najlepsze kolekcje Wrocław Fashion Meeting, zaprezentowane w Pokazie Finałowym. 

Swoje miejsce na wybiegu tradycyjnie znajdą również osoby fascynujące się modą, uczestniczące w konkursie stylizacyjnym „Stylowy Wrocław”. Tematem przewodnim stylowej rywalizacji będzie hasło „jesienny wiatr”, a okazję do zaprezentowania na wybiegu własnych stylizacji przed szeroką publicznością zyska maksymalnie 30 najlepszych uczestników – około 20 wyłonionych w etapie internetowym na postawie nadesłanych wcześniej zdjęć oraz około 10 wybranych podczas wydarzenia. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody od projektantów i sponsorów.

Gorąco zapraszamy do udziału w modowym wydarzeniu, promującym polskich projektantów i polską modę. Wrocław Fashion Meeting jest niecodzienną okazją, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy na jesień, zimę i przyszły sezon – rzeczy wyjątkowe i doskonałej jakości bezpośrednio od polskich twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wydarzenie Facebook:
www.facebook.com/events/739106766172164

Więcej informacji o Wrocław Fashion Meeting:
www.wroclawfashionmeeting.pl

Wrocław Fashion Meeting to największe w południowej Polsce targi i pokazy mody, skupiające ponad 130 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Impreza odbędzie się w sobotę 21 listopada i niedzielę 22 listopada w godzinach 11.00-20.00.

Bezpłatny parking dla uczestników.

Zapraszamy!

Organizator: Sequence

Tickets
Sales closed.