PolskiPolski
 
Teatr Improkracja zaprasza: irga

Teatr Improkracja zaprasza: irga

Tue, July 17, 2018, 20:00

sales closed

Promoter statement

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Description

Improkracja oraz Vertigo zapraszają na występ Teatru Improwizacji irga.

Książki, książki, książki. Kto z nas nie przeczytał w życiu jakiejś? A ile osób z nas kocha je ponad inne rozrywki? Nie ma to żadnego znaczenia. Tego wieczoru, jak w każdy wtorek, to improwizacja będzie wiodącą rozrywką. Jednak zainspirują nas do niej książki, które przyniesiecie. „I Ty możesz zostać Pitagorasem”, „Quo vadis” czy „Bilard dla żółtodziobów” to luźne sugestie. Wybór należy do Was.

Zapraszamy na komediowy spektakl teatru irga! Spektakl w pełni improwizowany, tworzony na scenie, nie grany nigdy wcześniej i nigdy później.

Inspiracjami do spektaklu będą fragmenty książek. Powiedzcie nam, gdzie mamy zacząć czytać, a my zobaczymy, co mogłoby się wydarzyć w kolejnych akapitach. Albo odpłyniemy w innym kierunku, pchani wiatrem nawiązań i skojarzeń.

Po spektaklu zapraszamy na Jazz Jam Session z wrocławskimi muzykami jazzowymi. Wstęp wolny po godzinie 21.

irga to grupa, która uczyła się improwizacji we wrocławskiej Akademii Improwizacji. Występują regularnie od października 2016 roku we Wrocławiu. irga to muzyk jazzowy, ekonomista, psycholog, inżynier, aktor, matematyk, politolog i programista. Spektrum doświadczeń tworzy niepowtarzalną mieszankę, w której każdy widz

odnajdzie coś swojego.

irga to...chodź, zobacz.

Zapraszamy!

Tickets
Sales closed.