EnglishEnglish
 
12. Tattoofest

12. Tattoofest

2017-06-03 - 2017-06-04
( sobota - godz. 11-20, niedziela - godz.: 11-19 )


EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
31-586, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

XII Tattoofest

Tattoofest to jeden z największych festiwali tatuażu w Polsce i równocześnie jedno z najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń na eventowej mapie Europy. To pierwsza i najdłużej kontynuowana impreza takiego formatu w kraju, do kalendarza wpisała się na stałe, w tym roku będzie miała miejsce już dwunasta jej odsłona. Znaczenie i ranga Tattoofest podnoszą się z każdą edycją, przede wszystkim dzięki udziałowi najlepszych artystów z Polski i całego świata. Proces budowania marki tego festiwalu łatwo zauważyć porównując rosnącą liczbę uczestników. W roku 2006 do udziału zaprosiliśmy dwudziestu siedmiu artystów, w tym roku będzie ich blisko trzystu!

Znaczenie i popularność Tattoofest, to przede wszystkim wynik obecności na tej imprezie najwybitniejszych, pochodzących z najodleglejszych, często egzotycznych zakątków świata artystów. W tym toku po raz kolejny odwiedzą nas prawdziwi mistrzowie swojej sztuki z Azji, Ameryki Południowej, USA, Kanady i wielu krajów Europy. Nigdzie indziej fani tatuażu nie będą mieli okazji zobaczyć ich wszystkich w jednym miejscu, pod jednym dachem.

Co wyróżnia Tattoofest na tle innych, podobnych imprez? Na pewno klimat. Ta pozytywna aura, to zasługa wspaniałych tatuatorów, którzy dzielą się z nami swoją charyzmą i wysokiej próby sztuką, ale także specyficznego podejścia i chęci wyznaczania nowych trendów w organizacji. Całość odbywa się przestronnym, wygodnym i nowoczesnym centrum kongresowo – wystawienniczym, zapewniającym całkowitą czystość i sterylność pracy artystów. Na chwilę oddechu, zapraszamy do strefy Chill, w której znajdziecie bogatą ofertę foodtracków, ogródki z napojami, przestrzeń dla dzieci, czy strefę graffiti. Czas umilą też najlepsi DJ’e. Wszystkie atrakcje będące częścią festiwalu, planowane są tak, aby co roku zaskakiwać czymś nowym – jakością, pomysłami, oryginalnością. Dzięki temu nikt nie może się na Tattoofest nudzić, ani nowi goście, ani stali bywalcy.

Wspominając o wyjątkowym klimacie festiwalu Tattoofest, nie sposób pominąć lokalizacji i wszystkiego co ma do zaoferowania Kraków. Szczególnie latem jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Obok niebywałej urody i klimatu, Kraków to także miasto pełne ludzi zdolnych i kreatywnych. Tattoofest chętnie nawiązuje z nimi współpracę, w zeszłym roku wynikiem tej aktywności była impreza Kiermash, w ramach której odbywały się targi mody i designu. W tym roku miło nam będzie zaprosić wszystkich na największą i najpopularniejszą imprezę kulinarną w tej części kraju – Najedzeni Fest. To będzie wyjątkowa okazja, aby spróbować wszystkich regionalnych przysmaków w jednym miejscu. Nikt nie wróci do domu głodny!

Lista atrakcji, które przygotowujemy dla zwiedzających powiększa się niemal każdego dnia. Już dziś możemy zaprosić na występ zjawiskowej gwiazdy świata tatuaży – Lucky Hell. Na scenie festiwalowej zaprezentuje swoje elektryzujące show z połykaniem mieczy. Poza tym, zapraszamy na wszystkie stałe punkty Tattoofest – konkursy na najlepsze tatuaże, wykonywane w sposób konwencjonalny jak i technikami tradycyjnymi, wystawy, tatuowanie na bananie czy pokazy pole dance.
Więcej informacji znajdziecie na stronie festiwalu: http://convention.tattoofest.pl/

Planując letnie wyjazdy, zapiszcie w kalendarzach: 3-4. O6. 2017. Kraków. XII Tattoofest. Zapraszamy!

Bilety:

35 zł - bilet jednodniowy
50 zł - bilet dwudniowy

Bilety
Sprzedaż zakończona.