EnglishEnglish
 
3-majówka 2015

3-majówka 2015

2015-05-02 - 2015-05-03
( Wstęp na każdy dzień festiwalu od godz. 15:00 )


sprzedaż zakończona
Opis

3-MAJÓWKA 2015 – najlepsze polskie zespoły na najlepszej imprezie ro(c)ku!

Line-up:

2.05.15 godz.15.00

EMIR KUSTURICA & NO SMOKING ORCHESTRA, PIDŻAMA PORNO, COMA, ILLUSION, LUXTORPEDA, BOKKA, FISZ EMADE TWORZYWO, MELA KOTELUK, DOMOWE MELODIE

3.05.15 godz.15.00

KULT, HEY, LAO CHE, HAPPYSAD, ŁĄKI ŁAN, NATALIA PRZYBYSZ, CURLY HEADS, XXANAXX, PINK FREUD

Uwaga. Podana kolejność zespołów nie jest kolejnością występów!


Tradycyjna już, 3-Majówka we Wrocławiu rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce.

Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek ogólnopolskich list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Impreza, zgodnie ze swoją nazwą, odbędzie się w dniach 2 oraz 3 maja 2015 r.

W tym roku zmienia się lokalizacja koncertów - zapraszamy na urokliwe tereny Pergoli oraz kompleksu wrocławskiej Hali Stulecia, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Festiwalowe gwiazdy zagrają na dwóch scenach: na Pergoli, w otoczeniu wody i zieleni, z widokiem na największą i najpiękniejszą w Polsce fontannę, oraz, w słynnej z koncertów światowych gwiazd, Hali Stulecia, gdzie będziemy mogli bawić się do późnych godzin nocnych.

Dwie sceny gwarantują również większą ilość występujących artystów, których udział w 3 - Majówce będziemy systematycznie ogłaszać.

Warto już teraz zarezerwować sobie majowy weekend na wizytę we Wrocławiu, tym bardziej, że 1 maja odbywa się tradycyjny GITAROWY REKORD GUINNESSA. Warto więc spędzić kilka dni w mieście, które już w przyszłym roku pełnić będzie zaszczytną funkcję Europejskiej Stolicy Kultury.

Bilety
Sprzedaż zakończona.