EnglishEnglish
 
Bilet jednodniowy - dzień 2

Bilet jednodniowy - dzień 2
Chespa Rock Festiwal - Igrzyska Rockowe

sob., 30 czerwca 2018, 16:00

Amfiteatr Opolski
ul. Piastowska 14A
45-082, Opole
sprzedaż zakończona
Opis

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić na trzecią już edycję Igrzysk Rockowych. To wyjątkowy rok dla festiwalu, gdyż po raz pierwszy wydarzenie to odbędzie się w najbardziej rozpoznawalnym muzycznie miejscu Opola – w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. To będzie wyjątkowa edycja festiwalu, gdyż Chespa Rock Festiwal – Igrzyska Rockowe 2018 po raz pierwszy w swej historii będzie imprezą dwudniową. Zapraszamy w dniach 29 i 30 czerwca.

29 czerwca w piątek – na scenie Amfiteatru w Opolu wystąpią: zespół 230 Volt, następnieformacja Pawła Małaszyńskiego – zespół Cochice. Tego dnia czeka nas również Wielki Jubileuszowy Koncert zespołu Big Cyc - 30 lat na scenie. Z zespołem gościnniewystąpią: Dr. Misio, Andrzej „Kobra” Kraiński i Jacek „Szybki Kazik” Bryndal z zespołu KOBRANOCKA, oraz Jarex z zespołu Bakshish. To będzie ponad dwugodzinny koncert pełen energii i niespodzianek.

30 czerwca w sobotę – festiwal otworzy zespół DEEP, następnie zagrają gospodarze festiwalu - zespół REBELIANCI. Kolejną gwiazdą festiwalu będzie najlepszy w Europie zespół grający utwory z repertuaru AC/DC - zespół 4 SZMERY. Po nich na deskach amfiteatru zagoszczą jeszcze: zespół Golden Life, legenda polskiego rocka i bluesa – zespół DŻEM i na zakończenie, mocne uderzenie - zespół ACID DRINKERS.

Serdecznie zapraszamy na Święto Rocka!


Ceny biletów:

99 zł - kategoria I
89 zł - kategoria II
79 zł - kategoria III
69 zł - kategoria IV

Bilety
Sprzedaż zakończona.