EnglishEnglish
 
Festiwal FotoCamp 2020

Festiwal FotoCamp 2020

2020-06-18 - 2020-06-21

CAMP66
ul. Widokowa 9
58-534, Ścięgny
Na to wydarzenie możesz wydrukować bilet w domu
bilety wyprzedane
Opis

Wielkimi krokami zbliża się kolejny FotoCamp, wyjątkowe święto fotografii, podróży i reportażu. Trzecia edycja będzie kontynuacją najlepszych rozwiązań oraz atmosfery festiwalu z poprzednich lat. Ale to dopiero początek dobrych wieści!

Uważnie wsłuchiwaliśmy się w cenne uwagi i sugestie naszych gości. Przez ostatnie miesiące dopracowywaliśmy program i organizację festiwalu w najdrobniejszych szczegółach. Wszystko po to, żeby tegoroczna edycja FotoCamp była jeszcze lepsza, atrakcyjniejsza i dopasowana do Waszych potrzeb.

FotoCamp 2020 będzie trwał od piątku do niedzieli. Trzy dni pełne zabawy i twórczej nauki, dwa wieczory wzruszeń i inspiracji, dwie noce rozmów, dyskusji i patrzenia w gwiazdy przy ognisku. Przewidzieliśmy dla Was kilkadziesiąt unikalnych aktywności, które są fundamentem naszego programu. W najbliższych tygodniach będziemy informować Was o wszystkich nowościach.

Tymczasem dla tych, którzy najbardziej tęsknili za festiwalem i nie mogą doczekać się czerwca, przygotowaliśmy w przedsprzedaży możliwość zakupu bonusowego karnetu na cały FotoCamp 2020 oraz jeden dzień więcej! Kupując powyższy karnet możesz przyjechać już w czwartek wieczorem (18.06.2020) i spędzić ten czas z nami oraz naszymi festiwalowymi gośćmi bez dodatkowej opłaty noclegowej. To będzie to wyjątkowy wieczór przedfestiwalowy – nieco bardziej kameralny.

W najbliższych tygodniach uruchomimy sprzedaż dodatkowych opcji do karnetu, zgodnie z nową formułą, opartą na modułach:

  • Karnet: 200 PLN / osoba / 3 dni festiwalu¹
  • Nocleg: 20 PLN / osoba / doba – Kochasz fotografię ale nie lubisz spania pod namiotem? Zdecyduj samodzielnie o miejscu noclegu²
  • Śniadanie: 25 PLN /sztuka / dzień – Zdecyduj, czy chcesz zjeść śniadanie pośród gości festiwalu, z widokiem na Śnieżkę
  • Obiadokolacja (od 10 PLN do 38 PLN / sztuka / dzień) – Wybierz, czy chcesz zjeść obiad na Camp66 czy poza festiwalem
  • Dodatkowe aktywności (od 50 PLN do 200 PLN / sztuka / aktywność) – Wybierz samodzielnie, które aktywności są dla Ciebie, a my oferujemy je Tobie w trakcie FotoCamp za ułamek ich rynkowej wartości³ 

Nie zwlekaj, to ostatnie 30 sztuk bonusowych! Kup teraz karnet w przedsprzedaży, a my poinformujemy Cię w późniejszym terminie o możliwości dokupienia dodatkowych opcji do Twojego karnetu bonusowego.


1. Jeden Karnet upoważnia 1 osobę do wejścia na teren festiwalu FotoCamp 2020, od piątku 19.06.2020 godz. 10:00 do niedzieli 21.06.2020 do godz. 12:00,  udział w prezentacjach, dostęp do części wystawienniczej expo, możliwość dokupienia dodatkowych aktywności (warsztat, przegląd portfolio) w trakcie festiwalu, po cenach dostępnych tylko na FotoCamp 2020.

 2. Cena noclegu obejmuje nocleg dla 1 osoby oraz upoważnia do rozbicia namiotu na terenie Camp66 (poza miejscami campingowymi, dostępu do infrastruktury campingu (restauracja, toalety, prysznice), wjazdu samochodem lub campervanem na teren Camp66 (poza miejscem campingowym), bez przyłączy.  Cena nie uwzględnia  miejsca campingowego na campera/przyczepę z podłączeniem przyłączy. W takim przypadku obowiązuje płatność dodatkowa wedlug cennika Camp66.

3. Dodatkowe aktywności można wykupić TYLKO z ważnym karnetem na festiwal FotoCamp 2020. Sprzedaż dodatkowych aktywności zostanie uruchomiona w najbliższych dniach.

Bilety
Bilety wyprzedane.