EnglishEnglish
 
Finał Moico Enjoy Music #5: XxanaxX, Coals oraz laureaci Odkrywaj Muzykę

Finał Moico Enjoy Music #5: XxanaxX, Coals oraz laureaci Odkrywaj Muzykę

pt., 16 grudnia 2016, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

16 grudnia odbędzie się finał 5. edycji Moico Enjoy music. Zagrają XxanaxX i Coals, oraz laureaci koncertów z cyklu Odkrywaj muzykę.

Moico Enjoy Music #5

Tradycyjnie organizatorzy MEM każdego roku przybliżają nam jeszcze nieodkryte, lecz świetnie zapowiadające się polskie zespoły. Do tegorocznej edycji Moico Enjoy Music zgłosiło się kilkadziesiąt wykonawców z całej Polski. Spośród nich organizatorzy wybrali 8 artystów, którzy zawalczą o udział w finałowym koncercie MEM, oraz nagrodę główną 2000zł. Na scenie finałowej prócz laureatów zagrają odkrycia MEM poprzednich edycji, czyli XxanaxX oraz Coals. 

Wybierz odkrycie muzyczne MEM

− „Dajemy uczestnikom wydarzenia realną możliwość współtworzenia line up’u. Dlatego podczas każdego z czterech koncertów publika zagłosuje na artystę, który wystąpi podczas finału MEM, a następnie wybierze zwycięzcę tej edycji. Głosować na swój ulubiony zespół będą mogli również internauci.” − mówi Agnieszka Ślęzak z Moico.

Podziel się swoim odkryciem muzycznym

To uczucie, gdy słyszysz kilka pierwszy dźwięków i już wiesz, że będziesz zapętlał ten utwór bez końca. Podczas tej edycji organizatorzy MEM całkowicie zdają się na gust publiki oraz internautów. W związku z tym, w ramach konkursu można będzie podzielić się swoimi własnymi odkryciami muzycznymi. Wystarczy, że napiszesz krótką historię, przyozdobisz zdjęciem lub filmikiem i wrzucisz na instagram z oznaczeniam #Moico. Autor najciekawszego zgłoszenia zawalczy o aparat fotograficzny.

Bilety
Sprzedaż zakończona.