EnglishEnglish
 
Gdańsk Tattoo Konwent 2015

Gdańsk Tattoo Konwent 2015

2015-07-25 - 2015-07-26
( Start festiwalu każdego dnia: godz. 12:30 )


AmberExpo
ul. Żaglowa 11
80-560, Gdańsk
sprzedaż zakończona

Promocja

Wybierasz się na konwent większą ekipą? Kup bilet trzyosobowy i zaoszczędź 15 PLN!

--
Bilety trzyosobowe dostępne są tylko w przedsprzedaży!

Komunikat organizatora

W cenę biletów wliczone są wszystkie atrakcje, koncerty oraz wystawy odbywające się podczas trwania Konwentu.
Opis

Tatuaże wracają do Gdańska

W ostatni weekend lipca (25-26) w Amber Expo w Gdańsku tysiące fanów tatuażu weźmie udział w 13 odsłonie Tattoo Konwentu. Na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje: koncerty, pokazy alternatywnych form ekspresji, konkursy na najlepsze tatuaże i solidna dawka inspiracji. Główną gwiazdą muzyczną festiwalu będzie raper Kękę, obejrzeć będzie można również między innymi występ Miss Crash specjalizującej się w sztuce suspension. 

Wszystko zaczęło się w Gdańsku, gdzie 6 lat temu odbyła się pierwsza impreza z cyklu Tattoo Konwent. W międzyczasie wydarzenie gościło kilkakrotnie we Wrocławiu i Katowicach, a w najbliższej przyszłości zawita również do Poznania. Formuła imprez spod szyldu Tattoo Konwent pozostaje od lat niezmienna. Na miejscu pojawiają się najlepsi tatuatorzy z polski i świata, ciekawi artyści sztuk alternatywnych, modelki i muzycy, którzy wspólnie z ekipą Tattoo Konwentu tworzą niepodrabialny klimat.  Nowością w tym roku będzie lokalizacja czyli centrum Amber Expo. Wewnątrz obiektu będzie można podziwiać zarówno tatuaże powstające w boksach zajmowanych przez artystów z salonów z całej Polski i świata, jak i te zdobiące ciała odwiedzających. Letnie temperatury i gorący klimat wydarzenia z pewnością sprzyjać będą eksponowaniu uwiecznionych na ciele wzorów. Jednak Tattoo Konwent to nie tylko miejsce dla wytatuowanych. – Główną misją wydarzenia jest walka ze stereotypowym postrzeganiem tatuażu i obalanie mitów dotyczących chociażby samego zabiegu. Każdy może przyjść na imprezę, zobaczyć jak działa maszynka do tatuażu i zadać nurtujące go pytania pracującym na miejscu tatuatorom. – mówi Marcin Pacześny, organizator imprezy – Zależy nam, aby odwiedziły nas osoby, dla których tatuaż jest wciąż tajemniczy i odległy. Nie ma lepszego miejsca na pierwszy kontakt z tą sztuką niż konwent. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.– dodaje. 

Wizyta na wydarzeniu tego typu to przede wszystkim uczta dla oczu. Biorący udział w Konwencie tatuażyści to obecne i wschodzące gwiazdy w branży. Wszyscy reprezentują bardzo wysoki poziom, dlatego też festiwalowe konkursy tatuażu są niezwykle emocjonujące, zarówno dla artystów, dla Jury jak i publiczności. Aby zapewnić kompleksową rozrywkę tym ostatnim, co roku przygotowywane są dodatkowe atrakcje. Tym razem na scenie muzycznej pojawią się polscy raperzy, street punkowcy i muzycy alternatywni. Zagra Kękę i Kontrabanda oraz The Analogs i Nagrobki. W specjalnej, plażowej strefie chill, wypoczywający na leżakach fani tatuaży słuchać będą elektronicznych brzmień serwowanych przez dj’i PZG, Dubsknita i Chokesicka. Gdańsk Tattoo Konwent zapewnia również rozrywki, których nie można doświadczyć ani na typowych targach, ani na wydarzeniu muzycznym. Najbardziej ekstremalną z nich z pewnością będzie występ zabójczo pięknej Miss Crash, obejmujący między innymi specyficzną sztukę suspension. Bardziej wrażliwych widzów zainteresują powietrzne akrobacje w wykonaniu Marlene Kiepke czy pokaz mody alternatywnej autorstwa Diany Błażków i Aniki Stanclick. 

Sprzedaż biletów już trwa. Obecnie za jednodniową wejściówkę należy zapłacić 30 zł, a za dwudniową 40 zł.  Na Gdańsk Tattoo Konwent zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby w atmosferze dobrej zabawy i tolerancji spędzić weekend nad morzem, słuchając dobrej muzyki, zdobywając nowe doświadczenia, a może nawet nowe tatuaże? Bilety oraz więcej szczegółów dotyczących Gdańsk Tattoo Konwent można znaleźć na stroniehttp://gdansk.tattookonwent.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/TattooKonwent

Bilety:

Przedsprzedaż

30 zł - bilet jednodniowy
75 zł - bilet jednodniowy (trzyosobowy)*
40 zł - bilet dwudniowy
105 zł - bilet dwudniowy (trzyosobowy)*
200 zł - bilet VIP 

W dniu festiwalu

35 zł - bilet jednodniowy
50 zł - bilet dwudniowy
200 zł - bilet VIP

*Wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.

Bilety
Sprzedaż zakończona.