EnglishEnglish
 
Gdańsk Tattoo Konwent

Gdańsk Tattoo Konwent

2016-07-23 - 2016-07-24
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:00 )


AmberExpo
ul. Żaglowa 11
80-560, Gdańsk
sprzedaż zakończona
Opis

Po raz ósmy spotkamy się na nadmorskim festiwalu tatuażu w Gdańsku! To największa tego typu impreza w Polsce północnej, a ta edycja będzie rekordowa pod wieloma względami! Kilka tysięcy miłośników sztuki zdobienia ciała wspólnie stworzy niepowtarzalną atmosferę wyjątkowego święta.

Na miejscu w przestronnych halach nowoczesnego centrum AmberExpo tatuować będzie ponad 200 artystów tatuażu. Umów się na wykonanie swojego tatuażu w trakcie imprezy lub przyjdź i zainspiruj się oglądając setki malunków prezentowanych w konkursach.

Na imponujących rozmiarów scenie zobaczycie w akcji jeden z najlepszych obecnie zespołów celt-punkowych Paddy And The Rats z Węgier, a wspierać ich będzie warszawska ekipa streetpunkowa Glory Days! Dla fanów hip-hopu także mamy prawdziwą gratkę, bo o ucztę dla waszych uszu zadbają Quebonafide wspierany przez Żabsona! 

To tylko mała część przygotowanych dla was atrakcji, a wśród nich także możliwość wzięcia udziału w trzynastu konkursach na najlepsze tatuaże. Tatuaż realistyczny, mikro tatuaż czy graficzny to tylko niektóre spośród przygotowanych kategorii!

Wasze zmysły estetyczne zachwyci też wyjątkowa strefa przygotowana we współpracy z Hotball Clothing! Traficie tam na kustomowe motory, wyjątkowe samochody i mnóstwo innych atrakcji! Natomiast strefa mody Tattoo Konwent pozwoli wam zrobić szybki przegląd oferty najlepszych polskich marek streetwearowych. Na koniec nie zapomnijcie też o wizycie w naszej strefie Barberów!

W przerwie pomiędzy oglądaniem przepięknych tatuaży odpoczniecie napawając oczy aż trzema wystawami obrazów. Wśród nich znajdą się prace polskich znanych i uzdolnionych tatuatorów zaprezentowanych pod szyldem „Tatuaż i Sztuka”. 

To wciąż tylko niewielka część tego co dla was szykujemy, a wszelkie nowości znajdziecie na naszych stronach:

http://gdansk.tattookonwent.pl
http://www.facebook.com/TattooKonwent

Wstęp:

 • sobota: godz. 12–22
 • niedziela: godz. 12–21
 • Bilety:

  Bilet jednodniowy - 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu festiwalu
  Bilet dwudniowy - 45 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu festiwalu
  Bilet VIP - 200 zł
  115 zł - bilet dwudniowy (trzyosobowy)* [WYPRZEDANE]

  *Wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.

  Dzieci do lat 12 mają zapewniony darmowy wstęp.
  Sprzedaż w dniu festiwalu na bramce biletowej (nie prowadzimy innej sprzedaży stacjonarnej).
  Bilety (1 lub 2-dniowe) uprawniają do korzystania ze wszystkich atrakacji przewidzianych podczas wybranego dnia wydarzenia.
  Bilety VIP to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Poznań Tattoo Konwent 2016 w naszej strefie Merch.

Bilety
Sprzedaż zakończona.