EnglishEnglish
 
Gdańsk Tattoo Konwent

Gdańsk Tattoo Konwent

2017-07-29 - 2017-07-30
( Sobota: godz. 12:30–22:00, Niedziela: godz. 12:30–20:00 )


AmberExpo
ul. Żaglowa 11
80-560, Gdańsk
sprzedaż zakończona
Opis

Tattoo Konwent szturmuje AmberExpo!

Nasza 9. nadmorska wyprawa rusza 29 lipca. Ponad 300 najlepszych tatuatorów z Polski i zza granicy, koncerty, strefy kustomowych samochodów i motorów, mody, barberów i masa innych atrakcji!

W połowie lata hale nowoczesnego centrum AmberExpo zmienią się w raj dla miłośników tatuażu, świetnej muzyki, dobrego jedzenia i mody. Na wykonanie tatuażu umówicie się w trakcie imprezy lub zaczerpniecie inspiracji oglądając setki projektów przygotowanych przez artystów.

Przekonacie się, że podwieszanie ciała na hakach wcale nie musi być przerażające. Na potężnej scenie będzie można podziwiać piękną, seksowną i jednocześnie ostrą jak żyleta Miss Crash. W swoim występie łączy suspension, sideshow i klasyczny taniec w jedną, ekstremalnie pociągającą całość. 

Już wielokrotnie udowodniliśmy, Tattoo Konwent nie sprowadza się jedynie do dobrych dziar i muzyki. Zorganizowaliśmy dla Was specjalne strefy tematyczne, by czas na festiwalu spędzało się jeszcze lepiej! W HOTBALL Zone czekać będą odjechane motocykle, hotrody i inne motoryzacyjne cuda. Prócz tego wystawy, strefy naszych sponsorów, jedyny w swoim rodzaju Sasky z Banana-Ink, a także krany z rzemieślniczym piwem od Kraftwerka. Dla miłośników dobrego stylu powstanie Strefa Mody, dająca okazję do pooglądania, pomacania i kupienia ubrań oraz dodatków od niezależnych marek polskich i zagranicznych. Z kolei w Barber EXPO by Buttercut znajdziecie najlepszych barberów, którzy skroją Wam fryzurę i wymodelują brodę. A na najmłodszych uczestników festiwalu czekać będzie strefa Kinimodo, gdzie nikt nie zazna nudy!

Dobra, dobra, a co z koncertami? Już teraz możemy Wam zdradzić, że Włodi i Hades nikogo nie będą oszczędzać!

Na scenie podziwiać będziemy świeżo wykonane tatuaże. Swoje cudeńka można zgłaszać w trzynastu różnych konkursach – tatuaż tradycyjny, realistyczny, mikro czy graficzny to zaledwie garstka z przygotowanych kategorii. A w przerwie pomiędzy oglądaniem dziar, naładujecie energię w Food Truckach lub odpoczniecie w Strefie Chill Out’u.

Szturmujcie Gdańsk z Tattoo Konwent już 29 i 30 lipca!

Bilety:

Przedsprzedaż

35 zł - bilet jednodniowy
45 zł - bilet dwudniowy
115 zł - bilet dwudniowy (trzyosobowy) *
250 zł - bilet VIP **

W dniu festiwalu

45 zł - bilet jednodniowy
60 zł - bilet dwudniowy
250 zł - bilet VIP **

* Wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie. 

** Bilety VIP to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Tattoo Konwent 2016 w naszej strefie Merch.

Dzieci do lat 12 mają zapewniony darmowy wstęp. 

Każdy bilet jest ważny dla jednej osoby. Przy wejściu będzie wymieniony na opaskę upoważniającą do wielokrotnego wstępu na teren imprezy.

Przypominamy, że bilety elektroniczne SmartTicket™ należy wydrukować. Tylko wydrukowane bilety upoważniają do wstępu na imprezę.

Bilety
Sprzedaż zakończona.