EnglishEnglish
 
Gdańsk Tattoo Konwent

Gdańsk Tattoo Konwent

2018-07-28 - 2018-07-29
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:30 )


AmberExpo
ul. Żaglowa 11
80-560, Gdańsk
Opis

TATTOO KONWENT ZNÓW W GDAŃSKU

Wielkimi krokami zbliża się 10 (!), jubileuszowa odsłona Tattoo Konwent w Gdańsku. Po wizytach w Poznaniu i Wrocławiu, tym razem przenosimy się do stolicy Trójmiasta. To właśnie tam odbędzie się 26 edycja festiwalu.

W weekend 28 i 29 lipca 2018 nowoczesne hale Amber Expo, mieszczące się przy ul. Żaglowej 11, wypełnią się dźwiękiem maszynek do tatuowania pracujących na pełnych obrotach! Na najbardziej lifestylowym festiwalu tatuażu spotkacie ponad 300  tatuatorów z całego kraju. To niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, sprawdzić kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż. Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki tatuaży to niejedyna atrakcja imprezy. W programie znalazły się również pokazy oraz koncerty. 

Aby z odpowiednio hucznie uczcić jubileuszową edycję konwentu zaprosiliśmy czołówkę sceny hardcore/punk. W Gdańsku usłyszycie m.in. Booze & Glory. Nie tylko fani cięższych brzmień będą mieli okazji usłyszeć swoje ulubione kapele. Na imprezie zagrają także Białas & Lanek oraz Guzior, a także Dubsknit.

Spacerując po przestronnych halach Amber Expo natkniecie się na liczne strefy tematyczne, obejrzycie customowe pojazdy, kupicie modne ciuchy, weźmiecie udział w konkursie jedzenia burgerów na czas albo napijecie się zimnego piwa. Pierwszy dzień imprezy zakończy afterparty, które odbędzie się…

To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem „Dołącz do rodziny”. Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! Pamiętajcie również, że w tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!

 

Bilety
Bilety normalne

Bilet dwudniowy (trzyosobowy) - wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.
Bilet VIP - bilety VIP to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Tattoo Konwent w naszej strefie Merch.

Dzieci do lat 10 mają zapewniony darmowy wstęp.


Kategoria Cena (szt.) Liczba Dostępność
Bilet jednodniowy 38,00 PLN
Bilet dwudniowy 48,00 PLN
Bilet dwudniowy (trzyosobowy) 129,00 PLN
Bilet VIP 255,00 PLN


Bilety rodzinne

Tattoo Konwent to wydarzenie dla całych rodzin, z mnóstwem atrakcji dla dzieciaków (tych młodszych i starszych) oraz ich rodziców! Bilety rodzinne kierowane są do rodzin, które zdecydują się przyjść na Konwent wspólnie (minimum w 3 osoby!).
Dzieci do lat 10 mają zapewniony darmowy wstęp.

UWAGA!
2+1 oznacza 2 rodziców i 1 dziecko lub 1 rodzica i 2 dzieci
2+2 oznacza 2 rodziców i 2 dzieci


Kategoria Cena (szt.) Liczba Dostępność
Bilet jednodniowy - rodzinny 2+1 99,00 PLN
Bilet jednodniowy - rodzinny 2+2 132,00 PLN
Bilet dwudniowy - rodzinny 2+1 126,00 PLN
Bilet dwudniowy - rodzinny 2+2 162,00 PLN