EnglishEnglish
 
Gdańsk Tattoo Konwent

Gdańsk Tattoo Konwent

2018-07-28 - 2018-07-29
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:30 )


AmberExpo
ul. Żaglowa 11
80-560, Gdańsk
sprzedaż zakończona

Promocja

W cenę biletu wliczony został upominek od firmy Red Bull w postaci 1 puszki napoju energetycznego przypadającego na każdego odwiedzającego z wykupionym w przedsprzedaży biletem. Promocja nie obowiązuje biletów kupowanych na miejscu przy bramkach biletowych.
Opis

TATTOO KONWENT ZNÓW W GDAŃSKU

Już za chwilę jubileuszowa odsłona Tattoo Konwent w Gdańsku, gdzie festiwal gościć będzie po raz 10! Po wizytach w Poznaniu i Wrocławiu, tym razem przenosimy się do Trójmiasta. To właśnie tam odbędzie się 26. edycja festiwalu.

W weekend 28/29 lipca 2018 nowoczesne hale AmberExpo, mieszczące się przy ul. Żaglowej 11, wypełnią się dźwiękiem maszynek do tatuowania pracujących na pełnych obrotach! Na najbardziej lifestylowym festiwalu tatuażu spotkacie ponad 350  tatuatorów z całego kraju. To niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, sprawdzić kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż. Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki tatuaży to niejedyna atrakcja imprezy. W programie znalazły się również seminaria, pokazy oraz koncerty. 

Aby odpowiednio hucznie uczcić jubileuszową edycję konwentu, zaprosiliśmy Booze&Glory, których supportować będzie Prawda. Nie tylko fani cięższych brzmień będą mieli okazję usłyszeć swoje ulubione kapele. Na imprezie zagrają także Białas&Lanek oraz Guzior! O oprawę muzyczną imprezy zadbają również DJe: SAYURI, PZG, Szanowny Jack i Wojak.

Nie zabraknie elektryzujących pokazów na scenie głównej. Zobaczycie sensualny występ Red Juliette specjalizującej się w burlesce, mrożący krew w żyłach pokaz rzucania nożami czy strzelania z bata w wykonaniu prawdziwej kowbojki Ayeshah oraz hardcorowe, podniebne akrobacje, które zaprezentuje SkinnyRedhead.

Spacerując po AmberExpo natkniecie się na liczne strefy tematyczne, wystawy, obejrzycie customowe pojazdy, kupicie modne ciuchy na merchu i targach mody, będziecie pozować w studio fotograficznym, odpoczniecie w chillzone albo napijecie się zimnego piwa. Przed wejściem do budynku stacjonować będą foodtracki z burgerami, bułeczkami bao, frytkami, zapiekankami i wieloma innymi przysmakami. Pierwszy dzień imprezy zakończy afterparty, które odbędzie się w 100czni. 

To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem „Dołącz do rodziny”. Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! Pamiętajcie również, że w tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!

Bilety
Sprzedaż zakończona.