EnglishEnglish
 
GETAWAY Festiwal - Poznań

GETAWAY Festiwal - Poznań

2018-05-18 - 2018-05-20
( Wstęp: pt. 16-21, sob. 12-22, nd. 12-20 )


sprzedaż zakończona
Opis

GETAWAY Festiwal to trzy dni pełne prelekcji, niesamowitych gości, pokazów nagradzanych filmów outdoorowych, warsztatów tematycznych i liczne aktywności. 

GETAWAY Festiwal to spotkanie ludzi, dla których życie jest przygodą. Wydarzenie dla miłośników weekendowych wypadów za miasto, podróżników, amatorów sportów ekstremalnych, a przede wszystkim dla tych, którzy kochają życie. Dla tych, którzy czują, że w biurach i mieszkaniach zaczyna im być za ciasno. 

Na Festiwalu będzie miejsce na spotkanie z gwiazdami polskiego outdooru, m.in: Krzysztof Wielicki, Piotr Pustelnik, Janusz Gołąb czy Krzysztof Starnawski. Czeka na Was także 12 filmów outdoorowych nagradzanych na festiwalach w Polsce i zagranicą. Poza tym warsztaty, praktyczne oraz teoretyczne, z fotografii, medycyny, wspinaczki, taternictwa jaskiniowego czy spadochroniarstwa. Będziecie mogli wziąć także udział w spływie kajakowym albo spędzić noc na WartaCamp - wyjątkowym polu namiotowym w sercu miasta. Będziecie mogli spróbować czegoś, na co do tej pory nie mieliście odwagi lub z czym się po prostu nie spotkaliście. 

Pamiętamy także o najmłodszych!

GETAWAY Festiwal ma być impulsem, który popchnie Was w góry, do lasu, nad rzekę. Ma być początkiem Waszej podróży!

Zapraszamy na GETAWAY! 

Bilety
Sprzedaż zakończona.