EnglishEnglish
 
Katowice Tattoo Konwent

Katowice Tattoo Konwent

2016-09-24 - 2016-09-25
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:00 )


Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-005, Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

Czwarta edycja katowickiego święta tatuażu w tym roku odbędzie się w nowej lokalizacji! Już w dniach 24-25 września zapraszamy was do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w samym centrum Katowic, gdzie będziecie mieli okazję podziwiać przy pracy ponad 150 artystów tatuażu z różnych zakątków Polski.

Oprócz samej sztuki tatuażu przygotowaliśmy dla was rozmaite atrakcje takie jak konkursy na najlepsze dzieła na waszej skórze, a także koncerty i pokazy na naszej scenie głównej. Wśród zaproszonych zespołów usłyszycie między innymi Rasmentalism!

W strefach naszych sponsorów będziecie mogli odpocząć w chwilach zmęczenia, a w rozbudowanej strefie mody zrobicie zakupy u najciekawszych polskich marek streetwearowych.

Dodatkową atrakcją będzie wyjątkowo duża strefa Hotball. To właśnie tam zobaczycie cudeńka motoryzacyjne oraz odwiedzicie stoiska wyjątkowych wystawców z branży.

To oczywiście nie wszystko co dla was szykujemy tak więc śledźcie nasze strony i do zobaczenia w ostatni weekend września w trakcie najbardziej kolorowego weekendu tego roku na Śląsku!

http://katowice.tattookonwent.pl/
http://www.facebook.com/TattooKonwent

Bilety:

Bilet jednodniowy - 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu festiwalu
Bilet dwudniowy - 45 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu festiwalu
Bilet VIP - 200 zł
Bilet dwudniowy (trzyosobowy) - 115 zł [wyprzedane]

*Wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.

Dzieci do lat 12 mają zapewniony darmowy wstęp.
Sprzedaż w dniu festiwalu na bramce biletowej (nie prowadzimy innej sprzedaży stacjonarnej). 

Bilety (1 lub 2-dniowe) uprawniają do korzystania ze wszystkich atrakacji przewidzianych podczas wybranego dnia wydarzenia. 

Bilety VIP to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Tattoo Konwent 2016 w naszej strefie Merch.

Bilety
Sprzedaż zakończona.