EnglishEnglish
 
Katowice Tattoo Konwent

Katowice Tattoo Konwent

2018-09-15 - 2018-09-16
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:00 )


Galeria Szyb Wilson
ul. Oswobodzenia 1
40-403, Katowice

Promocja

W cenę biletu wliczony został upominek od firmy Red Bull w postaci 1 puszki napoju energetycznego przypadającego na każdego odwiedzającego z wykupionym w przedsprzedaży biletem. Promocja nie obowiązuje biletów kupowanych na miejscu przy bramkach biletowych.
Opis

Już za chwilę odbędzie się 27. edycja Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki! Po wizytach w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku impreza zagości w Katowicach. W weekend 15/16 września 2018 na klimatycznym Nikiszowcu, w Galerii Szyb Wilson znajdującej się na ul. Oswobodzenia 1, miłośnicy sztuki ozdabiania ciała po raz kolejny obejrzą najzdolniejszych tatuatorów przy pracy. Tym razem w strefie wystawienniczej spotkać będzie można około 200 tatuażystów. Tattoo Konwent to niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, sprawdzić kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż. Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki obrazów na ciele to niejedyna atrakcja imprezy. W programie znalazły się również elektryzujące pokazy oraz koncerty. W Katowicach wystąpi między innymi legenda street punka – Booze&Glory. 

Spacerując po Galerii Szyb Wilson, natkniecie się na liczne strefy tematyczne, wystawy, obejrzycie customowe pojazdy, kupicie modne ciuchy, będziecie pozować w studio fotograficznym, odpoczniecie w chillzone albo napijecie się zimnego piwa. Przed wejściem do budynku stacjonować będą foodtracki. Pierwszy dzień imprezy zakończy afterparty w Królestwie.

To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem „Dołącz do rodziny”. Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! Pamiętajcie również, że w tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!

Bilety
Bilety normalne

Bilet jednodniowy, dwudniowy oraz bilet VIP to bilety ważne dla jednej osoby. Przy wejściu będzie wymieniony na opaskę upoważniającą do wielokrotnego wstępu na teren imprezy.
Bilet dwudniowy (trzyosobowy) - wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.
Bilet VIP - to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Tattoo Konwent w naszej strefie Merch.

Dzieci do lat 10 mają zapewniony darmowy wstęp.


Kategoria Cena (szt.) Liczba Dostępność
Bilet jednodniowy 35,00 PLN
Bilet dwudniowy 45,00 PLN
Bilet dwudniowy (trzyosobowy) 120,00 PLN
Bilet VIP 250,00 PLN


Bilety rodzinne

Tattoo Konwent to wydarzenie dla całych rodzin, z mnóstwem atrakcji dla dzieciaków (tych młodszych i starszych) oraz ich rodziców! Bilety rodzinne kierowane są do rodzin, które zdecydują się przyjść na Konwent wspólnie (minimum w 3 osoby!).
Dzieci do lat 10 mają zapewniony darmowy wstęp.

UWAGA!
2+1 oznacza 2 rodziców i 1 dziecko lub 1 rodzica i 2 dzieci
2+2 oznacza 2 rodziców i 2 dzieci


Kategoria Cena (szt.) Liczba Dostępność
Bilet jednodniowy - rodzinny 2+1 90,00 PLN
Bilet jednodniowy - rodzinny 2+2 120,00 PLN
Bilet dwudniowy - rodzinny 2+1 120,00 PLN
Bilet dwudniowy - rodzinny 2+2 150,00 PLN