EnglishEnglish
 
Marika

Marika

niedz., 4 października 2015, 19:00

ToTu
ul. Hubska 6
50-502, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

ToTu Scena Live 2015- druga edycja festiwalu będzie miała przyjemnośc gościć na swojej scenie wyjątkową artystkę. W industrianym lofcie w samym centrum Wrocławia wystąpi Marika z zespołem.

Marika to bez wątpienia jedna z najciekawszych postaci polskiej sceny muzyki niezależnej. Nieszablonowa wokalistka, autorka zapadających w pamięć tekstów, pełna uśmiechu i pozytywnej energii osobowość sceniczna, a przede wszystkim szczera i spontaniczna artystka, która nie lubi stać w miejscu i stale poszukuje nowych form wyrazu. Ta wszechstronność, to efekt kilkunastoletniego doświadczenia w sceniczno-studyjnej działalności.

Sceniczna charyzma Mariki, profesjonalizm oraz świetny kontakt z publicznością zostały docenione przez organizatorów wielu imprez w Polsce i na świecie. Wśród najważniejszych koncertów artystki warto na pewno wymienić występy w Indiach, support nazywanej „Królową soulu” – Eryki Badu czy pojawienie się na scenie World Expo w Szanghaju. Marika miała również przyjemność wystąpić na festiwalu Woodstock w 2012 roku oraz na Dniach Unii Europejskiej, które odbyły się w Turcji.

Marika w dniu koncertu w Totu tylko raz w całej historii swojej estrady wykona "utwór niespodziankę" dla swoich fanów. Tylko w ToTu. Tylko na tym jednym wydarzeniu!

Bilety
Sprzedaż zakończona.