EnglishEnglish
 
MeetUp 2018 Kraków

MeetUp 2018 Kraków

sob., 1 września 2018

TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7
31-571, Kraków
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilety Fasttrack uprawniają do jednorazowego wejścia na teren obiektu. Ilość osób jednocześnie przebywających na płycie będzie ograniczona względami bezpieczeństwa.
Opis

Ostatnia sobota wakacji to dzień, który naładuje Was pozytywną energią na długi czas! Już 1 września w TAURON Arena Kraków odbędzie się największe wydarzenie fanów YouTube w Polsce. Spotkaj najpopularniejszych twórców sceny internetowej w jednym miejscu. Poznaj ludzi dzielących twoje pasje! Impreza spod znaku YouTube już niebawem!

Ambasadorami MeetUp 2018 Kraków są ReZigiusz, Izak oraz Friz.

Na MeetUp 2018 znajdziecie: scenę YouTube, strefę gamingową, strefę sponsorów, strefę autografów, wolnego grania, chilloutu oraz wiele innych. Spotkaj największe gwiazdy polskiej sceny YouTube i spędź ostatnią sobotę wakacji razem z nami! Więcej na stronie www.apynews.pl/meetup


Ceny biletów

50 zł - bilet Fasttrack (I pula) [wyprzedane]
55 zł - bilet Fasttrack (II pula)[wyprzedane]
60 zł - bilet Fasttrack (III pula)[wyprzedane]

Bilet Fastrack. Uprawnia do jednorazowego, wcześniejszego wejścia na teren wydarzenia - od godziny 9:30.

300 zł - bilet Premium (limitowana pula)[wyprzedane]

Bilet zawiera: dostęp do zamkniętej Strefy Premium, osobne wejście na teren imprezy, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów. Wejście na teren wydarzenia osobnym wejściem od godziny 9:00, dostęp do Strefy Premium od godziny 10:30. 

500 zł - bilet Meet & Greet (Limitowana pula)

Bilet zawiera: ekskluzywne spotkanie z Ambasadorami tylko dla posiadaczy biletu przed rozpoczęciem eventu (9:00-10:30), dostęp do zamkniętej Strefy Premium, osobne wejście na teren eventu, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów. Wejście na teren wydarzenia osobnym wejściem od godziny 8:45, dostęp do Strefy Premium od godziny 9:00.

1000 zł - bilet God Mode (Limitowana pula)

Bilety tylko dla osób pełnoletnich. Wejście na teren imprezy osobnym wejściem od godziny 8:45, dostęp do Strefy Premium od godziny 9:00. Wejście na Backstage oraz zaproszenie na After Party. Zawiera: ekskluzywne spotkanie z Ambasadorami tylko dla posiadaczy biletu przed rozpoczęciem eventu (9:00-10:30), dostęp do zamkniętej strefy premium, osobne wejście na teren imprezy, poczęstunek, zestaw eventowych gadżetów, wejście na backstage, zaproszenie na After Party.

Dla posiadaczy wszystkich biletów wcześniejsze wejście na teren obiektu:

8:45 - God Mode i Meet & Greet
9:00 - Premium
9:30 - Fasttrack
11:00 - start aktywności na scenie
13:00 - możliwość wejścia na MeetUp bez biletów

Osoby do 13 roku życia muszą przebywać na imprezie pod opieką osoby dorosłej. Warunkiem nabycia biletu oraz wstępu na teren imprezy jest zapoznanie się oraz akceptacja treści Regulaminu, co jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości informacji w nich zawartych (w tym dotyczących przetwarzania danych osobowych) oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników imprezy utrwalonych za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk w celach dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych i promocyjnych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jest wymogiem udziału w imprezie

Regulamin wydarzenia dostępny jest pod adresem https://apynews.pl/regulamin.pdf. Ilość osób przebywająca w tym samym czasie na terenie imprezy jest ograniczona. Tylko zakup biletu gwarantuje wejście na teren imprezy.

Bilety
Sprzedaż zakończona.