EnglishEnglish
 
METAL HAMMER FESTIVAL 2017 - MARILYN MANSON

METAL HAMMER FESTIVAL 2017 - MARILYN MANSON

pt., 21 lipca 2017, 14:00
( Otwarcie bram: godz. 13:00 )


Spodek
al. Korfantego 35
40-005, Katowice
sprzedaż zakończona
Opis

Już 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Metal Hammer Festival! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson! W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych - Zeal & Ardor.

A kolejną gwiazdą festiwalu będzie legendarna brytyjska formacja, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w metalowej muzyce nową jakość, pionierzy metalu gotyckiego i mariażu death metalowych dźwięków z doomowym ciężarem - Paradise Lost! Grupa  na muzycznej scenie istnieje już od 1988 roku i praktycznie przez cały ten okres działała w stałym składzie (Nick Holmes - voc, Greg Mackintosh -g, Aaron Aedy -g, Steve Edmondson -b), jedyne zmiany w line - upie zespołu dotyczyły stanowiska perkusisty (obecnie Waltteri Väyrynen). W czerwcu 2015 roku ukazał się ostatni, czternasty już w dorobku studyjny album grupy, "The Plague Within", płyta wyjątkowa poczynając od okładki, autorstwa polskiego znakomitego artysty, Zbigniewa M. Bielaka, po zawartość muzyczną. Na albumie, który spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem fanów i mediów, zespół śmiało sięga do swoich korzeni, a Holmes udowadnia, że mimo długiej przerwy nie zapomniał, jak się growluje. A już 21 lipca będzie można na żywo przekonać się o sile zarówno nowych, jak i klasycznych kompozycji Paradise Lost, zapraszamy!

Oprócz Marilyna Mansona, Paradise Lost oraz Zeal & Ardor na scenie pojawią się jeszcze inne zespoły, o których wkrótce poinformujemy! Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest. 

METAL HAMMER FESTIVAL 2017:

MARILYN MANSON
PARADISE LOST
ZEAL & ARDOR
+ goście specjalni

Uwaga: godzina rozpoczęcia koncertu może ulec zmianie.

Bilety (Przedsprzedaż/w dniu koncertu):

miejsca siedzące

375/395 zł - I kategoria
250/270 zł - II katgoria
230/250 zł - III kategoria
170/190 zł - IV kategoria

miejsca stojące

190/201 zł - Płyta

Bilety
Sprzedaż zakończona.