EnglishEnglish
 
Poznań Tattoo Konwent

Poznań Tattoo Konwent

2016-03-19 - 2016-03-20
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:00 )


sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Przypominamy, że bilety elektroniczne SmartTicket™ należy wydrukować. Tylko wydrukowane bilety upoważniają do wstępu na imprezę.
Opis

Tattoo Konwent po raz pierwszy zawita do stolicy Wielkopolski już w dniach 19-20 marca! W halach Międzynarodowych Targów Poznańskich doświadczycie serii barw oraz elektryzujących występów, zwiedzicie wiele stref tematycznych, staniecie do masy konkursów i pobujacie się przy doskonałych rytmach!

Ta pierwsza poznańska, a zarazem XV edycja całego cyklu już w tym momencie jest rekordowa! Czekać nas Was będzie ponad 100 wystawców (całych studiów i pojedynczych artystów), wśród których znajdą się najlepsi tatuatorzy z Polski i goście spoza jej granic. To idealna okazja do zapoznania się bliżej ze światem tatuażu artystycznego, poszukiwania inspiracji czy wytatuowania się w trakcie imprezy u tatuatorów, których normalnie nie spotkalibyście w swoim mieście! Was na FB zapisało się już prawie 10.000!!♥ 

Tattoo Konwent to także zawsze świetna oprawa muzyczna. Za Waszą zabawę pod koniec każdego dnia Konwentów odpowiedzialne będą m.in. tuzowie polskiej sceny:

  • hip-hopowe przymierze dwóch kozacki ekip JWP/BC promujące ich nowe wspólne wydawnictwo Sequel
  • legendarna Apteka
  • warszawski Magnificent Muttley 
  • i nasz najlepszy poslki towar na uchodzeństwie Wuzet, wspierany przez DJs z ekipy DobreBity.pl / VIVID STEM Records czyli JURNY i ENES. 

Zobaczycie także na własne oczy rekordzistkę świata według Księgi Guinessa w kategorii suspension Miss Crash, a jej niezapomniane, wywołujące ciarki na ciele show na pewno utkwi w Waszej pamięci! Swoje akrobatyczne umiejętności zaprezentuje również Adam Wysoczański.

W trakcie poznańskiego Tattoo Konwent pierwszy polski jubileusz 25-lecia pracy w zawodzie tatuatora obchodził będzie Sławomir Frączek- 25 lat pracy artystycznej, założyciel salonu tatuażu Tattoo.pl Z tej okazji w specjalnej strefie na terenie wydarzenia tatuować zaproszeni przez niego goście.

Oprócz tego czeka na Was także Strefa targów modowych streatwearYUCKY.pl Showroom, strefa customowej motoryzacji by HOT BALL, rozmaite wystawy artystyczne, a na zewnątrz mini-zlot Foodtrucków. 

Dodatkowymi atrakcjami będą też dedykowane strefy naszych sponsorów:

KWADRON
Cheyenne Professional Tattoo Equipment
MEDICINE everyday therapy
Strefa Modów by eSmokingWorld (PL)
Browar Kraftwerk
Red Bull

Godziny otwarcia:

Sob: 12:00 – 22:00
Nd: 12:00 – 21:00

Bilety:

Przedsprzedaż

35 zł - bilet jednodniowy
45 zł - bilet dwudniowy
115 zł - bilet dwudniowy (trzyosobowy)*
200 zł - bilet VIP 

W dniu festiwalu

45 zł - bilet jednodniowy
60 zł - bilet dwudniowy
200 zł - bilet VIP

*Wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.
Dzieci do lat 12 mają zapewniony darmowy wstęp. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.