EnglishEnglish
 
Poznań Tattoo Konwent

Poznań Tattoo Konwent

2017-03-25 - 2017-03-26
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:30 )


sprzedaż zakończona
Opis

Pierwszy przystanek – POZNAŃ. I to bardzo wyjątkowy przystanek, bo 25 i 26 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich uczcimy naszą jubileuszową, 20. rocznicę Tattoo Kowent!

MTP znamy dobrze i jeszcze lepiej wspominamy. Byliśmy tam w zeszłym roku i ustanowiliśmy nowy rekord frekwencji – 8 300 uczestników! A rekordy są po to, by je pobijać! Dlatego i tym razem nie możecie nas zawieść! Na powierzchni ponad 4500 metrów kwadratowych umieścimy ponad 100 stoisk, w których pracować będzie 300 artystów tatuażu.

Tattoo Konwent jest największym wydarzeniem dla pasjonatów tatuażu artystycznego w Europie Centralno-Wschodniej. Organizowany od ośmiu lat event wyszedł z hermetycznego środowiska tatuażu, by stać się wydarzeniem typu lifestyle. Tattoo Konwent to nie tylko spotkania z najlepszymi tatuatorami z całego świata, ale i znakomite koncerty, elektryzujące występy artystyczne i ciekawe strefy tematyczne. Od roku nasz festiwal wzbogacony jest o nowe strefy:

- Moda i Design, na której prezentują się obiecujące marki niezależne
- Hot Ball wjeżdża swoimi customowymi samochodami
- targi organizowane przez Barber EXPO, na których możecie oddać się w ręce zawodowców i zadbać o swój nieskazitelny wygląd
- animacje dla dzieci od Kinimodo, bo Wasze pociechy zasługują na jak najwięcej radochy
- Zlot Foodtrucków, gdzie można napełnić brzuchy
- oraz wystawy malarstwa i rzeźby

Miłośnicy tatuażu, dobrej muzyki i jedzenia – zbierzmy się razem w MTP 25 i 26 marca i uczcijmy 20. edycją Tattoo Konwent tak, jak należy!

Bilety:

Przedsprzedaż

35 zł - bilet jednodniowy
45 zł - bilet dwudniowy
115 zł - bilet dwudniowy (trzyosobowy) *
250 zł - bilet VIP ** 

W dniu festiwalu

45 zł - bilet jednodniowy
60 zł - bilet dwudniowy
250 zł - bilet VIP **

* Wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.
Dzieci do lat 12 mają zapewniony darmowy wstęp. 

** Bilety VIP to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Tattoo Konwent 2016 w naszej strefie Merch.

Przypominamy, że bilety elektroniczne SmartTicket™ należy wydrukować. Tylko wydrukowane bilety upoważniają do wstępu na imprezę.

Bilety
Sprzedaż zakończona.