EnglishEnglish
 
Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki
Rock & Blues Festiwal

niedz., 18 listopada 2018, 19:00
( Otwarcie drzwi: 18:00 )


sprzedaż zakończona
Opis

„Ważne piosenki” to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania historii zamkniętych w „Ważnych piosenkach”.

Zespół Raz Dwa Trzy pojawi się w klubie Chacharnia w ramach Festiwalu – Stacja Czechowice-Dziedzice – Rock&Blues Festiwal! To już piąta, jubileuszowa edycja tego wydarzenia :-)

Supportem przed gwiazdą wieczoru będzie zespół bluesowy Box Canyon. Zespół powstał w 2012 roku i tworzy go czterech muzyków, z trzech różnych krajów (m.in. z U.S.A.). Zespół koncertuje w całym kraju a jego nagrania emitowane były na antenie ogólnopolskich stacji radiowych – m.in. Polskiego Radia Katowice oraz Antyradia. W 2013 roku zespół stworzył i nagrał także piosenkę tytułową dla festiwalu filmowego The Art of Ride.

Swoją muzykę Box Canyon określa jako „americana”, łącząc silne wpływy najlepszych tradycji muzyki bluesowej z rock’n’rollem, country i funkiem. Box Canyon to fantastyczna energia żywej muzyki w oryginalnym amerykańskim brzmieniu!

Możliwość zakupu biletów siedzących wyłącznie w klubie Chacharnia. Szczegóły zakupu na www.chacharnia.pl w zakładce "Wydarzenia".

Wejście: 18:00
Start: 19:00 (support)
Koncert: 20:00 (Raz Dwa Trzy "Ważne piosenki")


Ceny biletów

45 zł - przedsprzedaż
60 zł - w dniu koncert

Bilety
Sprzedaż zakończona.