EnglishEnglish
 
Śląski Festiwal Disco Polo vol. 2

Śląski Festiwal Disco Polo vol. 2

pt., 23 czerwca 2017, 19:00
( otwarcie bram - godz. 17:00 )


sprzedaż zakończona
Opis

Śląski Festiwal Disco Polo to muzyczna rozrywka w niepowtarzalnym klimacie disco polo. W Dolinie Trzech Stawów po raz drugi powstanie ogromna scena, a na niej wystąpią największe top gwiazdy muzyki disco polo.

Śląski Festiwal Disco Polo to show, z udziałem największych gwiazd muzyki disco polo, a także idealna okazja na rodzinny wypad czy beztroską, szaloną zabawę z przyjaciółmi. Tu bawią się wszyscy, tu łączą się pokolenia. Rok 2017 to druga edycja wydarzenia, wieńcząca sukces pierwszej. Muzyka disco polo przeżywa obecnie w naszym kraju wielki renesans. Koncerty gwiazd tego gatunku muzycznego przyciągają tysiące fanów. Nie inaczej będzie w Katowicach, gdzie już po raz drugi inaugurujemy w ten sposób początek lata.

Miejsce

Dolina Trzech Stawów w Katowicach od lat jest miejscem kojarzonym z relaksem i dobrą zabawą. Zielone tereny, stawy i lasy, nieopodal ścisłego centrum Katowic, po raz kolejny zamienią się w największą scenę muzyki disco polo w południowej Polsce!

Gwiazdy

Line up tegorocznej edycji Śląskiego Festiwalu Disco Polo to wybuchowa mieszanka prekursorów  i legend gatunku wraz z topowymi artystami ostatnich lat. Na scenie wystąpią: absolutny numer 1, czyli Zenon Martyniuk z zespołem Akcent – na Festiwalu będziemy także świętować jego urodziny! Ponadto Zespół BOYS, z Marcinem Millerem, prowadzącym bijącego rekordy popularności wśród stacji muzycznych programu Disco Star, Zespół Long&Junior – śląscy przedstawiciele disco, uwielbiani przez publikę, czego dowiedli podczas 1. edycji wydarzenia, Łobuzy – energetyczna bomba, która podbiła listy przebojów numerem „Ona czuje we mnie piniądz", a także wschodzące, ale już bardzo docenione gwiazdy, czyli przebojowe Milano, piękne Top Girls i czarujący zespół Spontan.

Partnerzy

Jesteśmy dumni, iż nasz festiwal dołączył do największych tego typu wydarzeń w Polsce. O to, aby informacja trafiła do wszystkich zainteresowanych zadbają nasi wspaniali partnerzy m.in: VOX FM Polo TV, SUPER EXPRESS oraz Disco Polo.info.

Dziękujemy także naszemu sponsorowi – sieci sklepów Świeżyzna oraz partnerom: KAYA by KARO Klubowi Pomarańcza w Katowicach i Bielsku-Białej oraz Laserhouse.

NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!

Festiwal specjalnie dla Was poprowadzą: Maciej Smoliński, Magda Gawlik oraz Krzysztof Pieczyński.

Bilety:

39 zł - bilet normalny
29 zł - bilet ulgowy (przysługuje dzieciom do 12-tego roku życia oraz osobom niepełnosprawnym)

Bilety nie są wymagane dla dzieci w wieku do 6 lat – wchodzą bezpłatnie z opiekunem posiadającym ważny bilet na festiwal.

Bilety
Sprzedaż zakończona.