EnglishEnglish
 
Tattoo Konwent Wrocław 2015

Tattoo Konwent Wrocław 2015

2015-04-25 - 2015-04-26
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:30 )


Klub Pralnia
ul. Krakowska 100
Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Wrocławskie święto tatuażu już po raz czwarty!

Zarezerwujcie ostatni kwietniowy weekend (25-26) na święto fanów tatuażu. Kultowy Wrocław Tattoo Konwent powraca w zupełnie nowym miejscu i z masą różnych atrakcji!

W tym roku do Twojej dyspozycji będą dwa niesamowite kluby- Zaklęte Rewiry i Pralnia. 

Pierwszy lokal posiada świetnie zaopatrzony bar, obszerną scenę, Salę Witrażową, a przede wszystkim niezwykły klimat.

Pralnia zachwyca swoim postindustrialnym, XIX-wiecznym wnętrzem. Do dyspozycji gości jest zarówno bar, chillroom usytuowany na dachu, jak i okazała sala koncertowa - a to wszystko na powierzchni  3000 metrów kwadratowych.

Specjalnie dla Ciebie na tegorocznej edycji pojawi się ponad 100 tatuatorów i piercerów z kraju i spoza jego granic. W kilkunastu sklepach znajdziecie szeroki wybór profesjonalnego sprzętu dla tatuatorów, unikatową biżuterię, ubrania i akcesoria.

Ale to nie koniec! Tradycyjnie pojawi się też Sasky z Banana-Ink. Na jego stoisku zobaczysz, jak tatuowanie wygląda "od podszewki" oraz spróbujesz swoich sił w sztuce ozdabiania skóry... bananowej, najbardziej zbliżonej do ludzkiej;).

...mamy także cos dla melomanów!

Jak co roku na scenie pojawią sie dla Was zespoły - zadbaliśmy o różnorodność i dobrą energię. Publiczność porwą panowie z After Laughter, rock'n'rollowy The Stubs i dynamiczny Ruin Cats. Miłośnikom cold wave na pewno przypadnie do gustu łódzki duet kryjący się pod nazwą Alles, a dla fanów ulicznego rapu gwoździem programu może okazać sie występ Włodiego.

Spragnieni gorętszych wrażeń nie mogą przegapić zmysłowego show pięknej Miss Crash - performerki łączącej w swoich występach elementy suspension, sideshow i klasycznego tańca. Miss Crash jest nie tylko rekordzistka guinessa w podwieszniu z 2008 roku. Jej widowiskowe spektakle przyciągnęły uwagę takich pism jak Rolling Stone czy Vogue; artystka ma także na swoim koncie współpracę z Marilynem Mansonem i Jane's Addiction. 

Kolejna wytatuowana piękność, która pojawi sie na scenie to Leah Debrincat specjalizująca się w tańcu brzucha i pokazach z nożami. 

W programie znajdują się też seminaria, wystawy i wystep Marcina Jaśkowskiego grającego na handpanie. A do tego będziemy mieli gratkę dla smakoszy piwa - kilkanaście rodzajów kraftowego napoju!

Stay tuned - nasz program powiększa się o kolejne pozycje. 

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:

Bilet jednodniowy - 35 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu festiwalu
Bilet dwudniowy - 50 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu festiwalu
Bilet VIP - 200 zł

Bilet VIP zapewnia: dwudniowy dostęp do viproomu, w którym serwujemy darmowy alkohol (w godz. 15-21) i napoje (cały dzień), koszulkę festiwalową oraz wstęp na afterparty.

Bilety
Sprzedaż zakończona.