EnglishEnglish
 
V Zlot Samochodów Amerykańskich Łeba 2018 - American Dream Car Show

V Zlot Samochodów Amerykańskich Łeba 2018 - American Dream Car Show

2018-08-10 - 2018-08-12

sprzedaż zakończona
Opis

W weekend 10-12 sierpnia 2018r. zapraszamy na V edycję Zlotu Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych oraz III Zlot Miłośników Garbusów

Na ponad 5 hektarach odbędą się koncerty rockowe i rock and rollowe, konkurencje z nagrodami. W piątek i sobotę zapraszamy na parady ulicami Łeby, nocną i dzienną. Podczas zlotu odbędzie się wystawa samochodów, pokaz sexy car wash oraz wiele innych atrakcji.

Na terenie zbudowane będzie miasteczko piwne na ponad tysiąc osób, nie zabraknie stoisk z jedzeniem oraz stoisk z gadżetami. Zapewniamy wydzielone pole namiotowe z sanitariatami (dostęp do 12 pryszniców z gorącą wodą, 12 umywalek, 40 toalet), ochroną i zapleczem medycznym.

Jeżeli kochasz amerykańskie samochody nie może Cie zabraknąć na tej imprezie. Piaszczyste plaże Łeby czekają. Jeżeli chcesz przyjechać innym autem bądź motocyklem, a pasjonują Cię amerykańskie auta też zostaniesz wpuszczony do specjalnej strefy

Równolegle na terenie zlotu odbędzie się III Zlot Garbusów. Zlot kończy się w niedzielę o godzinie 12:00. Można przedłużyć pobyt na kolejny zlot motocyklowy, który startuje w niedzielę od 12:00.

Na naszych zlotach zapewniamy 100 % bezpieczeństwa dla zlotowiczów:

  • zlot przez całą dobę zabezpiecza firma ochroniarska
  • opieka ekipy ratowników
  • monitoring bramy wjazdowej
  • alkomat dostępny na zlocie
  • służby informacyjne
  • pole namiotowe z sanitariatami (dostęp do 12 pryszniców z gorącą wodą, 12 umywalek, 40 toalet)


Ceny biletów

Karnety dla kierowców z samochodem:

100 zł - karnet trzydniowy VIP (II pula)

Trzy dni i dwa noclegi w dniach 10.08. - 12.08. W pakiecie: koszulka zlotowa, 3 dni pola namiotowego, dwa noclegi (dostęp do 12 pryszniców z gorącą wodą, 12 umywalek, 40 toalet), naszywka zlotowa, pakiet naklejek zlotowych, naklejka Easy Rider,  rozpiska zlotowa, koncerty, pokazy, parady, atrakcje, konkurencje.

70 zł - karnet trzydniowy (II pula)

Trzy dni i dwa noclegi w dniach 10.08. - 12.08. W pakiecie: 3 dni pola namiotowego, dwa noclegi (dostęp do 12 pryszniców z gorącą wodą, 12 umywalek, 40 toalet), naszywka zlotowa, pakiet naklejek zlotowych, naklejka Easy Rider, rozpiska zlotowa, koncerty, pokazy, parady, atrakcje, konkurencje.

50 zł - karnet dwudniowy

W pakiecie: 2 dni pola namiotowego, jeden nocleg (dostęp do 12 pryszniców z gorącą wodą, 12 umywalek, 40 toalet), naszywka zlotowa, pakiet naklejek zlotowych, naklejka Easy Rider, rozpiska zlotowa, koncerty, pokazy, parady, atrakcje, konkurencje.

Karnety dla pasażerów:

40 zł - karnet trzydniowy (pasażer)

Trzy dni i dwa noclegi w dniach 10.08. - 12.08. W pakiecie: 3 dni pola namiotowego, dwa noclegi (dostęp do 12 pryszniców z gorącą wodą, 12 umywalek, 40 toalet), rozpiska zlotowa, koncerty, pokazy, parady, atrakcje, konkurencje.

20 zł - karnet dwudniowy (pasażer)

Dwa dni i jeden nocleg. W pakiecie: 2 dni pola namiotowego, jeden nocleg (dostęp do 12 pryszniców z gorącą wodą, 12 umywalek, 40 toalet), rozpiska zlotowa, koncerty, pokazy, parady, atrakcje, konkurencje.

10 zł - wejściówka

Wejście na teren imprezy bez pola namiotowego w godzinach 9:00-22:00

-

Wstęp wolny:

Seniorzy +65 lat - Dotyczy kierowcy (bez pakietu)
Seniorzy +70 lat - Dotyczy kierowcy (z darmowym pakietem)
Dzieci do 12 roku życia pod opieką rodziców

Uwaga: Z uwagi na charakter pola namiotowego, tylko w niektórych miejscach istnieje możliwość podpięcia się do prądu.

Bilety
Sprzedaż zakończona.