EnglishEnglish
 
Darek Rubinowski Quartet

Darek Rubinowski Quartet
Vertigo Summer Jazz Festival

śr., 11 lipca 2018, 20:00

Muzeum Współczesne
pl. Strzegomski 2a
53-681, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet nie jest gwarancją miejsca siedzącego.
Opis

Jedenasty koncert Vertigo Summer Jazz Festival i drugi z serii dachowej. Tym razem zawitamy do MWW Muzeum Współczesne Wrocław

Darek Rubinowski Quartet

Skład: Adam Zagórski - perkusja, Bartek Chojnacki - bas, Michal Martyniuk Music - piano, Darek Rubinowski - saksofon

Zapraszamy na koncert, który poprowadzi wrocławski saksofonista Darek Rubinowski. Podczas wystąpienia, będzie można usłyszeć premierowe wykonania kompozycji muzyków. 

".....Współczesny jazz opierający się na emocjonalnym graniu. Inspiracją jest życie...."

MWW Muzeum Współczesne Wrocław to niezwykłe miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia. Od swojego powstania w 2011 roku rozwija relacje społeczne wobec sztuki współczesnej, które buduje poprzez działalność wystawienniczą, edukacyjną, powiększanie kolekcji oraz stwarzanie przyjaznych warunków uczestnictwa w sztuce. 

Siedziba MWW mieści się przy pl. Strzegomskim w schronie przeciwlotniczym z 1942 roku. Na jego dachu znajduje się kawiarnia i taras, z którego można podziwiać panoramę tętniącego życiem Wrocławia, a wraz z Vertigo Summer Jazz Festival również posłuchać jazzu! :)


Lipiec 2018 to pora, kiedy Vertigo Jazz Club & Restaurant pierwszy raz w pełni wypłynie w przestrzeń miejską Wrocławia. Vertigo Summer Jazz Festival to trzydzieści jeden dni muzyki jazzowej w całym mieście, będziemy pojawiać się według ustalonego schematu:

Poniedziałki – wrocławskie plaże
Wtorki – komunikacja miejska i nie tylko ;)
Środy – to czas na dachy
Czwartki – hotele
Piątki – zapraszamy do Vertigo
Soboty – parki miejskie
Niedziele – Wyspa Daliowa

Więcej szczegółów, składy jazzowe, godziny i wiele innych informacji - Vertigo Summer Jazz Festival. Śledźcie nas, obserwujcie ale przede wszystkim Let’s Get Vertigo!

Bilety
Sprzedaż zakończona.