EnglishEnglish
 
Vertigo Summer Jazz Festival

Vertigo Summer Jazz Festival

2021-06-30 - 2021-09-01

Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Vertigo Summer Jazz Festival to 31 świątecznych dni z muzyką Jazzową. 

Pomysł na festiwal wziął się z potrzeby promocji muzyki Jazzowej w przestrzeni miejskiej Wrocławia. Chcemy trafić do jak największej ilości miejsc, dlatego nie skupiamy się na jednym punkcie a razem z muzyką „podróżujemy” po Wrocławiu, zarażając wszystkich naszą sympatią i miłością do Jazzu! To już 4 edycja naszego festivalu.

Pojawimy się na plażach miejskich.  Dotrzemy do różnych miejsc podróżując komunikacja miejską z Jazzem. Będziemy wspinać się na wyżyny miejskich dachów. Odpoczniemy w zacisznym patio hoteli. Zapraszamy również do przestrzeni klubu Vertigo przy ul. Oławskiej 13, kiedy to w każdy piątek lipca zaprosiliśmy gwiazdy muzyki Jazzowej. Vertigo pojawi się również w parkach. Właśnie tam będziecie Państwo mogli spotkać się z najlepszymi wrocławskimi muzykami rozkoszując się muzyką i urokami przyrody. Natomiast na sam koniec tygodnia proponujemy rodzinny odpoczynek na Wyspie Daliowej.

Festiwal Vertigo to próba przełamania „zamkniętych” form muzyki Jazzowej i pokazania jej szerokiej publiczności. To promocja zarówno ciekawych miejsc we Wrocławiu, jak i wspaniałych wrocławskich muzyków.

Vertigo Summer Jazz Festival organizowany jest przy współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia.

Bilety
Sprzedaż zakończona.