EnglishEnglish
 
Warsaw Comic Con + impreza towarzysząca Magic Orchestra

Warsaw Comic Con + impreza towarzysząca "Magic Orchestra"

2018-04-20 - 2018-04-22

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Organizatorzy zapewniają bezpłatny dojazd autokarami z Patelni przy Metro Centrum.
Opis

Warsaw Comic Con w dniach 20-22.04.2018  

W cenie karnetu wejście na koncert MAGIC ORCHESTRA w dniu 21.04 o godz. 19.30

 


MAGIC ORCHESTRA

Magiczne dźwięki muzyki z gier video. Life is Magic. Life is the Game…

Koncert muzyki z gier video  to unikalny projekt na polskim rynku muzycznym. W dwuczęściowym programie znajdą się utwory, które towarzyszą najbardziej rozpoznawalnym i kultowym grom video na świecie.

W koncercie m.in usłyszymy muzykę z gier :

Battlefield 1, The Elder Scrolls V: Skyrim, Civilization IV, VI, Minecraft, Baldur's Gate, Mafia, God of War, Overwatch, Killzone 2,3, Uncharted 3, Assasin's Creed 3, Wiedźmin 2.

Przez ostatnie  kilkadziesiąt lat  gry przeszły ogromną transformację. Od prostych form telewizyjnych na starych telewizorach czy pierwszych komputerach, które z charakterystycznym dźwiękiem ładowania gier z kaset magnetofonowych towarzyszyły nam w latach 80tych do pełnych rozmachu, gigantycznych przedsięwzięć z budżetami przekraczającymi sto i więcej milionów dolarów. Na dobre zyskały ogromną rzeszę graczy i stały się odrębną częścią kultury masowej.

Koncert orkiestry wraz z chórem w połączeniu z projekcjami na ekranach multimedialnych i transmisją live stanowi wyjątkową propozycję dla fanów gier video i tych wszystkich, którym bliska jest również doskonała muzyka towarzysząca tej masowej rozrywce. Mistrzostwa świata e-sportu przyciągające ogromne zainteresowanie widzów,  wydawane osobno ścieżki dźwiękowe, którą piszą najwięksi kompozytorzy na świecie rozchodzą się w setkach tysięcy egzemplarzy. Świat gier i filmu coraz częściej przenika się , inspirując wzajemnie do tworzenia nowych, komercyjnych hitów.  

Czas na wyjątkowy, premierowy  koncert, który zostanie  zaprezentowany po raz pierwszy  podczas Warsaw Comic Con i Good Game Expo już w sobotę, 21 kwietnia o godzinie 17.00 w Ptak Warsaw Expo. Przed ogólnopolską, jesienno – zimową  trasą koncertową w największych halach widowiskowych, będziecie mieli Państwo okazję być częścią tej muzycznej, magicznej przygody. 

W cenie karnetu organizatorzy zapewniają bezpłatny dojazd autokarami z "Patelni" przy Metro Centrum.

Bilety
Sprzedaż zakończona.