EnglishEnglish
 
Wrocław Tattoo Konwent

Wrocław Tattoo Konwent

2016-04-23 - 2016-04-24
( Wstęp każdego dnia festiwalu od godz. 12:00 )


Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100
50-427, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Szykujcie się na kolorową jazdę bez trzymanki! Tattoo Konwent już po raz piąty zawita do Wrocławia, aby dać wam wyjątkowo energetyczne święto tatuażu i muzyki! Klimatyczne sale Zaklętych Rewirów ugoszczą ponad stu tatuatorów z rozmaitych zakątków Polski. Liczne zakamarki staną się świadkami emocjonujących koncertów, występów dj’ów, stref chill i dodatkowych atrakcji!

Będziecie mieli okazję podziwiać przy pracy artystów tatuażu, znaleźć inspirację do kolejnego malunku na waszych ciałach oraz wziąć udział w jednym z ośmiu konkursów na najlepsze tatuaże. 

Na scenie koncertowej zobaczycie miedzy innymi energetyczny występ duetu Syny, który w ciągu ostatniego roku ostro namieszał w polskim światku muzycznym. Maciej Szymczuk porwie was w niepokojącą muzyczną podróż po zakamarkach umysłów, a dla odmiany hardcorowy wrocławski The Dog pokaże czym jest konkretny muzyczny rozpie… rnicz. A punkrockową wisienką na torcie będzie czeski The Fialky! Całość domknie rozpoznawalny band Pochwalone.

Zadbaliśmy też o występy wyjątkowych dj’ów takich jak EPROM, Novicky, Ronin oraz MacBeat. Sprawią oni, że strefa chill na dachu zamieni się w tętniącą energią przestrzeń idealną do tańców i swawoli!

Tattoo Konwent to także dodatkowe strefy tematyczne takie jak HOTBALL Zone, gdzie czekać na was będą odjechane motocykle, hotrody i inne cuda związane z motoryzacją. Prócz tego wystawy, strefy naszych sponsorów, jedyny w swoim rodzaju Sasky z Banana-Ink, a także krany z kraftowym piwem.

Dodatkowymi atrakcjami będą też dedykowane strefy naszych sponsorów:

KWADRON
Cheyenne Professional Tattoo Equipment
Easytattoo Easypiercing Easycleaning
MEDICINE everyday therapy
➡ Strefa Modów by eSmokingWorld (PL)
Browar Kraftwerk
Red Bull

 

Bilety:

Bilet jednodniowy - 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu festiwalu
Bilet dwudniowy - 45 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu festiwalu
Bilet VIP - 200 zł
115 zł - bilet dwudniowy (trzyosobowy)*

*Wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.

Dzieci do lat 12 mają zapewniony darmowy wstęp.  
Sprzedaż w dniu festiwalu na bramce biletowej (nie prowadzimy innej sprzedaży stacjonarnej).
Bilety (1 lub 2-dniowe) uprawniają do korzystania ze wszystkich atrakacji przewidzianych podczas wybranego dnia wydarzenia.
Bilety VIP to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Poznań Tattoo Konwent 2016 w naszej strefie Merch. 

<><><><><>

Już dziś rezerwujcie czas na udział w najbardziej kolorowym weekendzie tej wiosny!

Więcej informacji na naszym facebook’u http://facebook.com/TattooKonwent oraz stronie http://wroclaw.tattookonwent.pl/ (update coming soon)

CO DALEJ?

Stay tuned - nasz program będzie stale aktualizowany z dnia na dzień!

Bilety
Sprzedaż zakończona.