EnglishEnglish
 
Wrocław Tattoo Konwent

Wrocław Tattoo Konwent

2017-05-20 - 2017-05-21
( Sobota: godz. 12:30–22:00, Niedziela: godz. 12:30–20:00 )


Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100
50-427, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Klimatyczne sale Zaklętych Rewirów znów wypełnią się wydziaranymi ludźmi. Po raz 6 zorganizujemy we Wrocławiu Tattoo Konwent – największy festiwal tatuażu i muzyki!

Kolejna okazja do podejrzenia artystów, przedyskutowania projektów, znalezienia inspiracji, zrobienia kolejnej (a może i pierwszej!) dziarki czy po prostu spędzenia czasu z przyjaciółmi przy dobrym piwku i muzyce.

Na scenie zagoszczą takie zespoły jak GRADE 2, którego członkowie (pomimo młodego wieku) już idą dobrą ścieżką ku karierze muzycznej. Eksplozję energii zagwarantują dziewczyny z Messed Up. O ostry, szybki i bezkompromisowy hardcore thrash punk, utrzymany w klimacie lat 80., zadba zespół CASTET. Nie zabraknie u nich bezpośrednich, często szyderczych tekstów o życiu, pracy, scenie. Kultowy TZN Xenna zagra swój pierwszy koncert w tym roku właśnie na naszym festiwalu. A z Londynu przylecą Dead Man’s Chest ze swoją nowym krążkiem, uchodzącym za najcięższy, najmroczniejszy i najbardziej kompleksowy materiał jaki stworzyli do tej pory.

Ale Tattoo Konwent to nie tylko tatuaże i dobra muzyka. Zorganizowaliśmy dla Was specjalne strefy tematyczne, by czas spędzony na festiwalu był jeszcze przyjemniejszy! W HOTBALL Zone czekać będą na Was odjechane motocykle, hotrody i inne motoryzacyjne cuda. Prócz tego wystawy, strefy naszych sponsorów, jedyny w swoim rodzaju Sasky z Banana-Ink, a także krany z rzemieślniczym piwem od Kraftwerka.

Bilety:

Przedsprzedaż

35 zł - bilet jednodniowy
45 zł - bilet dwudniowy
115 zł - bilet dwudniowy (trzyosobowy) *
250 zł - bilet VIP ** 

W dniu festiwalu

45 zł - bilet jednodniowy
60 zł - bilet dwudniowy
250 zł - bilet VIP **

* Wszyscy uczestnicy biletów trzyosobowych muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.
Dzieci do lat 12 mają zapewniony darmowy wstęp. 

** Bilety VIP to dodatkowo możliwość wejścia do strefy VIP z darmowym cateringiem i alkoholem oraz wybrana koszulka z limitowanej serii Tattoo Konwent 2016 w naszej strefie Merch.

Każdy bilet jest ważny dla jednej osoby. Przy wejściu będzie wymieniony na opaskę upoważniającą do wielokrotnego wstępu na teren imprezy.

Przypominamy, że bilety elektroniczne SmartTicket™ należy wydrukować. Tylko wydrukowane bilety upoważniają do wstępu na imprezę.

Bilety
Sprzedaż zakończona.