EnglishEnglish
 
Wrocław Tattoo Konwent

Wrocław Tattoo Konwent

2018-05-26 - 2018-05-27
( Sb.: godz. 12:30–22:00, Ndz.: godz. 12:30–20:00 )


Zaklęte Rewiry
ul. Krakowska 100
50-427, Wrocław
sprzedaż zakończona

Promocja

W cenę biletu wliczony został upominek od firmy Red Bull w postaci 1 puszki napoju energetycznego przypadającego na każdego odwiedzającego z wykupionym w przedsprzedaży biletem. Promocja nie obowiązuje biletów kupowanych na miejscu przy bramkach biletowych.
Opis
TATTOO KONWENT ZNÓW WE WROCŁAWIU
25. edycja Tattoo Konwent zbliża się wielkimi krokami! Tym razem największy ogólnopolski cykl spotkań z tatuażem artystycznym zagości we Wrocławiu. To już 7. odsłona festiwalu w mieście 100 mostów! 
W weekend 26 i 27 maja 2018 postindustrialne wnętrza Zaklętych Rewirów, mieszczących się przy ul. Krakowskiej 100, wypełnią się dźwiękiem maszynek do tatuowania pracujących na pełnych obrotach! Na festiwalu tatuażu i muzyki spotkacie blisko 170 tatuatorów z całego kraju. To niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, dowiedzieć się kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż.
Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki tatuaży to niejedyna atrakcja imprezy. W programie przewidziano pokazy i koncerty. Na konwencji zagrają przede wszystkim reprezentanci polskiej i zagranicznej sceny hardcore/punk. Przewidziano występy takich zespołów jak: Only Attitude Counts, 1125, Podwórkowi Chuligani, Spider Crew, The Cuffs, Old Fashioned, Good Lookin' Out, Mister X czy Guantanamo Party Program.
Błądząc po Zaklętych Rewirach natkniecie się na liczne strefy tematyczne, obejrzycie oldschoolowe pojazdy, kupicie modne ubrania, napijecie się zimnego piwa. Z kolei na dachu zrelaksujecie się i posłuchacie przyjemnej dla ucha nuty. Po dniu pełnym wrażeń przyjdzie też czas na imprezowanie na odbywającym się w Zaklętych Rewirach afterparty. 
To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem „Dołącz do rodziny”. Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! Pamiętajcie również, że w tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!
Bilety
Sprzedaż zakończona.