EnglishEnglish
 
WrocLove Fest - Pierwszy Dzień Wakacji 2016: Gogol Bordello, Strachy Na Lachy, O.S.T.R., Mesajah, Koniec Świata, Grubson

WrocLove Fest - Pierwszy Dzień Wakacji 2016: Gogol Bordello, Strachy Na Lachy, O.S.T.R., Mesajah, Koniec Świata, Grubson

sob., 25 czerwca 2016, 15:00
( Koncert Gogol Bordello rozpocznie się około godz. 22:30 )


Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

GOGOL BORDELLO zagra we Wrocławiu! 

Najbardziej zwariowany zespół świata dołącza do składu WrocLove Fest 2016 odbywającego się z okazji Święta Wrocławia!

GOGOL BORDELLO wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia 25 czerwca, czyli w pierwszy dzień wakacji – warto rozpocząć letni wypoczynek we Wrocławiu, który w 2016 roku pełni zaszczytną funkcję Europejskiej Stolicy Kultury.

Połączenie cygańskiego punk rocka, reggae, folku i orientu to mieszanka iście wybuchowa, szczególnie w wykonaniu tak niezwykłej ekipy. 

Skład tej formacji założonej w Nowym Jorku w późnych latach 90 jest równie niecodzienny, jak muzyka którą grają. Zespół składa się z ośmiu imigrantów pochodzących głównie z Europy Wschodniej, ale także odleglejszych zakątków świata, jak Izrael, Etiopia, czy Ekwador. Na czele tej etnicznej składanki stoi pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych po awarii reaktora w Czarnobylu. Podróż przez Polskę, w której mieszkali przez jakiś czas, pozostawiła w sercu Eugene’a wyjątkowy sentyment do naszego kraju. Sprawia to, że chętnie odwiedza Polskę, za każdym razem nawiązując z publicznością bliski kontakt i umacniając więź ze swoimi fanami.

W ramach imprezy „Pierwszy Dzień Wakacji 2016” obok GOGOL BORDELLO zagrają m.in. O.S.T.R., MESAJAH,  KONIEC ŚWIATA i GRUBSON, a poprzednie dwa dni WrocLove Fest 2016 to największe święto muzyki folk:  NOC ŚWIĘTOJAŃSKA, w ramach której obok polskich gwiazd: GOLEC uORKIESTRA, ZAKOPOWER, ENEJ, KAPELA ZE WSI WARSZAWA, BUBLICZKI i PSIO CREW wystąpią przedstawiciele różnych kultur z barwnego kręgu world music: BOBAN MARKOVIĆ ORCHESTRA z Serbii, AMADOU & MARIAM z Mali, FANFARA TIRANA meets TRANSGLOBAL UNDERGROUND z Albanii i Wlk. Brytanii, BOLLYWOOD MASALA ORCHESTRA z Indii, RUSSKAJA z Rosji i JEWISH MONKEYS z Izraela.

Koncert Gogol Bordello planowany jest na godzinę 22:30 

Bilety:
55 zł - miejsce stojące
75 zł - miejsce siedzące

Bilety
Sprzedaż zakończona.