EnglishEnglish
 
Zieleniec 2017 - V Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

Zieleniec 2017 - V Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

2017-07-21 - 2017-07-23
( Start Zlotu - piątek, godz. 15 )


sprzedaż zakończona
Opis

Zieleniec w Górach Orlickich jest doskonale znany fanom białego szaleństwa. Zimą na stokach i wyciągach królują narciarze i snowboardziści. Jednak już 21 lipca 2017r. po raz piąty Zieleniec na weekend zamieni się w górską motocyklową stolicę! Piękne widoki, niepowtarzalny mikroklimat i warkot setek silników.

Teren zlotu znajduje się w samym centrum Zieleńca, zapewniamy duże pole namiotowe z zapleczem sanitarnym (prysznice z ciepła woda , toalety i umywalnie), z którego rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na okolicę.

Podczas zlotu będą możliwe przejazdy koleją linową „Gryglówka” - gwarantowane piękne widoki na otaczające nas góry. Górna stacja kolei usytułowana jest na 1004 m n.p.m. i dojeżdża do pasa granicznego wzdłuż, którego rozciąga się czeski narodowy rezerwat przyrody Bukačka, a kilkunastominutowy spacer umożliwia dotarcie do czeskiego schroniska Masarykova Chata. 

Dla uczestników zlotu będą obowiązywały bilety ulgowe.

Rockowe koncerty, pokaz sztucznych ogni, Grill & Bar, konkurencje zlotowe z nagrodami. Każdy zlotowicz w cenie wjazdu otrzyma znaczek, naszywkę, naklejkę, miejsce na polu namiotowym i informator.

Zapraszamy wszystkich easy riderów!


Bilety:

50 zł - karnet trzydniowy z pakietem (osoba). W pakiecie: uczestnictwo w koncertach, 2 dni pola namiotowego, znaczek zlotowy, naszywka zlotowa, naklejka zlotowa, naklejka Easy Rider, informator.

20 zł - bilet jednodniowy (na wybrany dzień zlotu)
W pakiecie: wjazd na teren imprezy z noclegiem na polu namiotowym

10zł - wejściówka (na wybrany dzień). Bez wjazdu motocyklem i bez pola namiotowego)

Pakiety karnetowe będą do odbioru przy bramie wjazdowej na teren imprezy. Zakupione karnety oraz bilety będą wymieniane na opaski.

Wstęp wolny:

  • Seniorzy +65 lat - dotyczy kierowcy motocykla (bez pakietu)
  • Seniorzy +70lat - dotyczy kierowcy motocykla + darmowy pakiet
  • Pojazdy zabytkowe do 1960 roku - dotyczy kierowcy motocykla (bez pakietu)
  • Dzieci do 13 roku życia pod opieką rodziców
Bilety
Sprzedaż zakończona.