EnglishEnglish
 
Slumdog. Milioner z ulicy

Slumdog. Milioner z ulicy
TAURON KINO MISTRZÓW

sob., 1 sierpnia 2020, 21:00

sprzedaż zakończona
Opis

TAURON KINO MISTRZÓW. Pierwsze kino samochodowe na Podhalu.

Już 24 lipca otwarcie pierwszego kina samochodowego na Podhalu! Pod hasłem TAURON KINO MISTRZÓW, na terenie stacji narciarskiej Witów Ski w Gminie Kościelisko, w wakacyjne weekendy odbędzie się dziesięć pokazów kina gatunkowego z najwyższej półki. Nie zabraknie kultowych thrillerów takich jak Milczenie Owiec, czy Fargo, dużych, oscarowych produkcji (La La Land), ale też niebanalnych komedii (Co robimy w ukryciu) czy filmów poruszających aktualne problemy społeczne (Nędznicy).

Idea Kina samochodowego narodziła się w Stanach Zjednoczonych już w 1933. Przez lata zapomniana, dziś znów święci triumfy w związku z obostrzeniami związanymi z sytuacją epidemiologiczną. Głównym zamysłem twórców pomysłu jest zaproponowanie lokalnej społeczności, oraz przebywającym na Podhalu turystom rozrywki na wysokim, artystycznym poziomie. Większość pokazywanych filmów ma na swoim koncie Oscary czy to za reżyserię, czy za role aktorskie.

Witów, położony w gminie Kościelisko, to miejsce wręcz wymarzone dla tego wydarzenia. Jedna z najpiękniejszych górskich miejscowości w Polsce oprócz niewątpliwych atutów, jakimi są kultura, dbałość o tradycję, wreszcie Tatry, tym razem zaoferuje Wam najwspanialsze kino w wyjątkowej i niepowtarzalnej przestrzeni i formie. W ciągu dnia spotkanie z piękną naturą i przyrodą Tatr, wieczorem delektowanie się mistrzowskim kinem. Gmina Kościelisko. Do zobaczenia. Tak wiele – to hasło, które oddaje specyficzny klimat tego miejsca i jednocześnie trafnie wprowadza widzów w klimat TAURON KINO MISTRZÓW.

W projekt zaangażował się, jako główny partner, koncern TAURON, wspierający ambitne projekty kulturalne w Małopolsce i promujący bezpieczne spędzenie wakacyjnych wieczorów, w tym przypadku w towarzystwie gwiazd światowego kina.


Ceny

30 zł - bilet

Bilety w cenie 30 zł od auta do nabycia na Biletin.pl. Uwaga! Nie ma możliwości sprzedaży biletów na miejscu. Dochód ze sprzedaży biletów zasili Fundację Karola Stopki. Więcej informacji oraz regulamin wydarzenia dostępny na stronie kino.gminakoscielisko.pl

Partnerem głównym projektu jest TAURON Polska Energia SA. TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej oraz ciepła. Grupa TAURON obejmuje swoim działaniem 18 proc. powierzchni kraju i jest największym sprzedawcą i dystrybutorem energii w Polsce oraz jednym z największych podmiotów gospodarczych w kraju. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wydobycie, TAURON Wytwarzanie, TAURON Ekoenergia, TAURON Ciepło, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż oraz TAURON Obsługa Klienta.

Zakup biletu wiąże się z akceptacją regulaminu organizatora. Regulamin wydarzenia dostępny jest pod adresem:
http://www.biletin.pl/uploads/regulamin_tauron_kino_mistrzow_2020.pdf

Bilety
Sprzedaż zakończona.