EnglishEnglish
 
63. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu - MAJOFFka

63. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu - MAJOFFka

sob., 13 maja 2017, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Na 63.Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu zapraszamy poza ceglane mury Sali Gotyckiej Starego Klasztoru. Zaplanowaliśmy bowiem MAJOFFKę! (można czytać, jako swojska „majówka" lub jako swoisty konglomerat słów „maj" i „off" – oba tropy interpretacyjne są właściwe).

Po pierwsze MAJ, to w końcu czas wagarów, wycieczek, wypoczynku na łonie natury. Restauracje wystawiły ogródki, chętnie oblegane są parkowe ławki. Łapiemy się na tym, że wolimy bardziej posiedzieć sobie na zewnątrz. Wyjdźmy tej naturalnej potrzebie naprzeciw! Szczęśliwie budynek Starego Klasztoru ma przestronne patio, zasłonięte przed wzrokiem ciekawskich przechodniów, zadaszone, wyposażone w bar i scenę.

Po drugie OFF – to kusząca świadomość, że Antykabaret pozostaje na obrzeżach, wciąż poza nurtem głównym. Dzięki temu możemy uzupełniać ofertę wrocławskich teatrów, nie musimy być kabaretem, nasze występy trudno zakwalifikować jednoznacznie. Formuła Antykabaretu trochę przypomina rewię – występ za występem – jednak błaha rozrywka nie jest celem.

Na program MAJOFFki złoży się wszystko to, co albo zawiera w tytule cząstkę MAJ albo z majem się kojarzy. Jesteśmy otwarci więc zarówno na piosenki Alicji MAJewskiej, przeboje zagraniczne o tytułach „Oł MAJ Darling", „MAJ łej", rodzime „Chwalcie łąki uMAJone" , „Śmiej się i trzyMAJ fason", Pszczółka MAJa". Jedyne ograniczenia, jakie mogą się pojawić – to granice naszej wyobraźni.

Wystąpią m.in.: Anna Błaut, Anna Kłys, Agnieszka Masior, Bogusław Bednarek, Konrad Imiela, Jerzy Skoczylas, Ścibor Szpak, Marcin Płaza, Adam Skrzypek, Dariusz Kaliszuk, Marek Kocot.

P.S. Kurczę, jakby co - schowamy się w budynku. Jednak apeluję do Was: WIĘCEJ OPTYMIZMU!

Bilety:

35 zł - miejsce siedzące
25 zł - wejściówka (bez gwarancji miejsca siedzącego)

Bilety
Sprzedaż zakończona.