EnglishEnglish
 
75. Antykabaret Dobry Wieczór: Wszystko, co najlepsze już było

75. Antykabaret Dobry Wieczór: Wszystko, co najlepsze już było

czw., 13 września 2018, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Drodzy, Przezacni, Szanowni!

Czy pamiętacie jeszcze ten etap swojego życia, kiedy mając ukończone lat siedem, z początkiem nowego roku szkolnego mieliście się pojawić w nowym miejscu? Pamiętacie ten zapach chińskiej gumki do ścierania? Zapach NRD-owskiego piórnika (te ponoć były najlepsze)? Pamiętacie, jak w plecy wrzynał się pasek skayowego plecaka? I na nic się zdały podszywanie filcem. Ołowki zatemperowane, atrament w piórze napełniony. Idziemy w nowe!

Człowiek szedł w nieznane i myślał, że WSZYSTO, CO NAJLEPSZE JUŻ BYŁO.

Tak jest i z Antykabaretem. Ukończyliśmy lat siedem, zaczyna się nowy rok szkolny i my idziemy do nowej klasy. Otóż od września będziemy się spotykali w znanym wrocławskim Klubie Vertigo Jazz Club&Restaurant przy ul. Oławskiej. Zaczynamy nowy etap w naszym życiu. Liczymy na to, że Wy – Droga, Prześwietna, Ukochana Publiczności będziecie nadal z nami.

Niezmiennie na spotkania z Antykabaretem zarezerwowany jest każdy trzynasty dzień miesiąca w roku (każdy może sugerować, że myślimy także i o lipcu i o sierpniu – co Wy na to?), niezależnie od tego, w jaki dzień tygodnia ów trzynasty przypada.

Ponieważ doroślejemy, to i klub będzie kojarzony z długim w noc siedzeniem i zaczynać będziemy o 19:30 – tak, by każdy mógł ze spokojem zdążyć.

Atmosfera klubu jazzowego, małych, kameralnych światów przy osobnych stolikach z dyskretną lampką. I to, co zawsze najważniejsze było i będzie w Antykabarecie – spotkanie. Nadal nie chcemy zmuszać was do rechotu. My chcemy spędzić z Wami po prostu Dobry Wieczór we Wrocławiu.

75. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu pt. Wszystko, co najlepsze już było.

Wystąpią na pewno: 

Anna Malek, Emose Katarzyna Uhunmwangho, Bogusław Bednarek, Wojciech Dereń, Jerzy Skoczylas, Ścibor Szpak, Marek Kocot, Rafał Karasiewicz, Wojtek Bergander, Paweł Ostrowski

Wieczór poprowadzi na pewno: Marek Kocot
Muzycznie opracuje na pewno: Rafał Karasiewicz
Przyjdą na pewno: Ci którzy chcą spędzić miły, nienachalny, zabawny i Dobry Wieczór we Wrocławiu.

Projekt finansowany ze środków Gminy Wrocław.
Współorganizatorem jest Ośrodek Kultury i sztuki we Wrocławiu (Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego)
Głównym Organizatorem jest: Fundacja Ośrodek

Bilety
Sprzedaż zakończona.