EnglishEnglish
 
82. Antykabaret z plusem: Podobno Plotka

82. Antykabaret z plusem: Podobno Plotka

sob., 13 kwietnia 2019, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Podobno… Rafał Karasiewicz jest nieślubnym dzieckiem hrabiego von Teufel Karasievitz Hochenzollern und Volkswagen, dziedzicem Pałacu w Saksonii. Podobno… Bogusław Bednarek trzyma w swoim gabinecie dzikie zwierzęta i karmi je ciałami blondwłosych dziewic. Podobno… Marek Kocot ma dodatkową, trzecią rękę, którą chowa pod ubraniem na brzuchu, a wszyscy myślą, że jest taki opasły. Podobno… Justyna Szafran miała poważną ofertę matrymonialną z Arabii Saudyjskiej. Podobno Emose Uhumnwangho…  Podobno… Podobno…

Dokoła nas wszędzie plotki, pomówienia, fake newsy. Dzisiejszy świat nie potrafi bez nich funkcjonować. Wykorzystuje prosty mechanizm ciekawości i łatwowierności odbiorców.

Dla Antykabaretu plotka, to doskonały temat na kolejne spotkanie. Kwietniowy Antykabaret poświęcimy zatem temu zagadnieniu.

Podobno tego dnia Ścibor Szpak, Doktor Absurdu obchodzi siedemdziesiąte urodziny. Dlatego benefis Ścibora z udziałem zaproszonych przez niego gości, wart jest osobnej części w ramach Antykabaretu PLUS. Aby się przekonać o tym, co jest plotką, co jest rzeczywistością przyjdźcie do klubu Vertigo Jazz Club & Restaurant w sobotę 13 kwietnia.

82. Antykabaret pt, PODOBNO PLOTKA rozpocznie się po godzinie 19:30. Około godziny 22:30 startujemy z Antykabaretem PLUS.

Bilety
Sprzedaż zakończona.