EnglishEnglish
 
86. Antykabaret z plusem - Gry i zabawy towarzyskie

86. Antykabaret z plusem - Gry i zabawy towarzyskie

pt., 13 września 2019, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Kto nie potrafi brylować w towarzystwie, ten się nie liczy. Wszelkie podręczniki savoir vivre’u podkreślają, że powodzenie w socjecie zapewnia trafiony żart i umiejętność skupienia na sobie uwagi. Można też „zajmująco opowiadać o czemś, tudzież zaimprowizować  grę towarzyską, która zjednoczy zebranych we wspólnej zabawie”. Tak właśnie komponowany jest Antykabaret. Każda z występujących osób obdarzona jest przede wszystkim talentem towarzyskim. Nieważne, czy będzie to monolog, wykład, piosenka – ważne by skupić na sobie uwagę i spowodować, że wieczór ten okaże się Dobrym Wieczorem we Wrocławiu.

86. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu 

13 września 2019, godz. 19:30

Ponieważ nasze wrześniowe spotkanie wypada w weekend, możemy pozwolić sobie na troszkę więcej. Zwłaszcza że Publiczność Antykabaretu jest fantastyczna i nie chcemy się z nią za szybko rozstawać. Dlatego 86. Antykabaret będzie z Plusem w postaci dodatkowej, trzeciej części programu. Znakomity wrocławski satyryk, poeta, autor tekstów, człowiek obdarzony przenikliwą spostrzegawczością, filar kabaretu Elita a przez ostatnich parę lat współtwórca Antykabaretu, Jerzy Skoczylas zaśpiewa wraz z Agnieszką Damrych i Martą Dzwonkowską piosenki, które tak lubi Publiczność. 

Przyjdźcie i przekonajcie się sami czym Jerzy Skoczylas zaskoczy nas. PLUS rozpocznie się około 21:30.

Bilety
Sprzedaż zakończona.