EnglishEnglish
 
90. Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu - Wersja Demo

90. Antykabaret "Dobry Wieczór we Wrocławiu" - Wersja Demo

pon., 13 stycznia 2020, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

To będzie już dziewięćdziesiąte spotkanie z Antykabaretem. Za każdym razem zaproszeni przez Marka Kocota Twórcy i Wykonawcy prezentują przygotowane specjalnie na tę okazję monologi i piosenki. Za każdym razem kluczem doboru repertuaru jest zadany przez Gospodarza temat. Programy odbywają się co miesiąc, tematy nie powtarzają się, więc w praktyce piosenki i monologi pojawiają się w Antykabarecie raz. 

Z całego repertuaru wykonanych dotąd utworów są takie, które szczególnie zapadły Widzom w pamięć. Dajmy im szansę powrócić na ten jeden wieczór. Można by oczywiście napisać, że to będzie wieczór THE BEST OF Antykabaret, albo NAJWIĘKSZE PRZEBOJE Antykabaretu, ale wolimy tytuł WERSJA DEMO. Dlatego, że oprócz tego, że chcemy się pochwalić najlepszymi utworami, że jesteśmy dumni z tego, że znalazły się w naszym dorobku, wierzymy że właśnie te monologi i piosenki są naszą wizytówką, że właśnie po nich można zidentyfikować czym jest a czym nie powinien być Antykabaret.

Bilety
Sprzedaż zakończona.