EnglishEnglish
 
93. Antykabaret - Kibicujemy Naszym i Waszym

93. Antykabaret - Kibicujemy Naszym i Waszym

czw., 13 sierpnia 2020, 19:30

sprzedaż zakończona
Opis

Ostatnio udzieliły się wielu z nas ogromne emocje. Kibicowaliśmy „swoim”, trzymaliśmy za „swoich” kciuki, chcieliśmy, żeby „nasi” dołożyli „waszym”. Wieszaliśmy plakaty „naszych”. Wznosiliśmy okrzyki dopingujące „naszych”.   Generalnie w kibicowaniu nic złego nie ma. Więcej -  kibicowanie wręcz jest dla naszego organizmu dobre. Wzrasta poziom endorfin, buduje się poczucie wspólnoty, spada poziom depresji. Jednak to, że podzieliliśmy się na „swoich” i „obcych” już tak do końca zdrowe nie jest.  Podzieliliśmy się na dwa wrogie, zwalczające się plemiona. Ba! Gotowi bylibyśmy posunąć się bardzo, bardzo daleko, by przeważyć szalę zwycięstwa na stronę „naszych”.

Dlatego my, Artyści, niejako powołani jesteśmy by świat jednoczyć, by naszą sztuką. By  pokazywać, jaki świat jest piękny i złożony. By naszymi piosenkami dawać radość i wzruszenie wszystkim. „Naszym” i „Waszym”.

Zakopmy topór wojenny, zanim się pozabijamy. Kibicujmy „Naszym” i „Waszym”.

Stąd nasze najbliższe spotkanie poświęcimy budowaniu dobrych wzajemnych relacji, stąd taki, a nie inny temat dziewięćdziesiątego trzeciego Antykabaretu.

Zaproszenie do udziału przyjęli: Justyna Szafran,  Emose Uhunmwangho, Bogusław Bednarek, Adrian Kąca, Tomasz Leszczyński, Ścibor Szpak. 

Kierownictwo muzyczne: Rafał Karasiewicz

Pomysł i prowadzenie: Marek Kocot

Wracamy do szczęśliwej trzynastki i do Vertigo, a zatem zapraszamy 13 sierpnia 2020, w czwartek na 19:30 do Vertigo.

Bilety
Sprzedaż zakończona.