EnglishEnglish
 
95. Antykabaret - Dobry Wieczór we Wrocławiu: Ciąg Februarego

95. Antykabaret - Dobry Wieczór we Wrocławiu: "Ciąg Februarego"

niedz., 21 lutego 2021, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet jest gwarancją miejsca siedzącego.
Opis

Drodzy, Kochani, Przezacni, Wspaniali!!!

a co powiedzielibyście na spotkanie z nami? Od 12 lutego, warunkowo na dwa tygodnie mają zostać otwarte instytucje kultury, prowadzące działalność koncertową. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego podczas wydarzeń kulturalnych zajętych może być maksymalnie 50% miejsc siedzących. Obowiązują maseczki. Zakaz konsumpcji.

Taka wieść poszła w świat. I rzucili się artyści występować. I od razu, w pierwszy weekend wolności wszystkie sale koncertowe zajęte. Trzynastego wypada dekada - dokładnie minie 10 lat od pierwszego Antykabaretu. Cudownie byłoby dać występ. Jubileuszowy. Nie setny, jak marzyliśmy, choć z setną zabawą. Ale trzynastego odpada. wszystko porezerwowane. Co robić???

Przestawiliśmy tę dwójkę i jedynkę, zamieniliśmy je miejscami i wyszło nam jakoś tak: 21,02,2021. Dziwny ciąg jakiś. Ciąg Februarego. Nie wyciąg, ani nie korkociąg. Sam ciąg.

Ciągnie nas do spotkania z Wami. Tęsknimy bardzo, Chcielibyśmy Was ś-ciąg-nąć na kolejny Antykabaret, do Klubu Vertigo. Bez wyszynku, bez baru ale nie bez sensu. Dacie się zaprosić?

Wystąpią:

Anna Malek, Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Tomasz Leszczyński, Ścibor Szpak, Marek Kocot. Zagra jedyne takie trio: Wojtek Bergander, Rafał Karasiewicz, Paweł Ostrowski.

Przywita Wasi o konferansjerską dokładność zadba Marek Kocot.

Przyjdziecie? Dacie się zaprosić? Pospieszcie się z decyzją, bo na widowni mamy do dyspozycji tylko 100 miejsc.

Bilety
Sprzedaż zakończona.