EnglishEnglish
 
96. Antykabaret - Dobry Wieczór we Wrocławiu - NA FALI

96. Antykabaret - "Dobry Wieczór we Wrocławiu" - NA FALI

sob., 13 marca 2021, 19:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet jest gwarancją miejsca siedzącego.
Opis

A gdyby tak… uciec od myślenia o trzeciej fali? Oczywiście nawiali byśmy na fali, niczym surferzy. Jest tyle piosenek o falach, piosenek na fali, piosenek na falach eteru nadawanych. Muzyka – to układ fal o różnej częstotliwości. Ścibor się chwali, że on ostatnio też jest na fali i że ma krótko-falówkę (albo mikro-falówkę – nie pamiętam) i w tej krótkofalówce pichci nowe dania do posłuchania. Nie odgrzewane, tylko wszystko nowe. Na fali jesteśmy śmiali, młodzi, zdrowi, piękni i wspaniali.

I choćby przyszło stu atletów i obok Was usiadło, i choćby się przysiadło stu Dawidów Podsiadło i Was przekonywali, że „nie ma fal, nie ma fal, nie ma fal” to by Was nie przekonali, bo są fale i Antykabaret „NA FALI”.

Wystąpią: Anna Malek, Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho, Ścibor Szpak, Ścibor Szpak (dwa razy, bo jeden ma zaległy), Rafał Karasiewicz, Paweł Ostrowski, Wojtek Bergander i Marek Kocot.

--

Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia z lokalu osób, które nie stosują się do obowiązku noszenia maseczek oraz wnoszą i spożywają w lokalu przyniesiony przez siebie alkohol.

Bilety
Sprzedaż zakończona.