EnglishEnglish
 
AB OVO TEATR IMPROV

AB OVO TEATR IMPROV

sob., 21 listopada 2015, 20:00

Impart
Sala Kameralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Gwiazdą listopadowego spotkania w ramach Wolnej Sceny Improwizacji będzie warszawska grupa teatralna AB OVO Teatr Improv.

Grupa teatralna AB OVO powstała w kwietniu 2010. W skład grupy wchodzą aktorzy, narodowa śpiewaczka operowa, inżynier maszyn ciężkich, magister stolarz oraz prawie światowej sławy klezmer.

Improv to znana już na całym świecie sztuka, w której "publiczność rządzi", czyli decyduje o przebiegu spektaklu, a aktorzy mają za zadanie na oczach widza zagrać wszystko, o co publiczność poprosi. Wszyscy uwielbiamy podglądać, to silniejsze od nas, a ta sztuka to nic innego, jak podglądanie tu i teraz procesu tworzenia aktora będącego na scenie. Musi on - bez możliwości schowania sie w kulisę - w kilka sekund wymyślić scenę ad hoc błyskotliwie, inteligentnie i dowcipnie!

W Polsce ta trudna sztuka dopiero zaczęła zaskarbiać sobie przychylność widza, który przychodząc pierwszy raz, staje się fanem tej formy teatralnej. Każde spotkanie jest jedyne i niepowtarzalne, przez co w nieskończoność ciekawe.

Grupę TEATRALNĄ AB OVO tworzą:

-Katarzyna Michalska - MATKA ZAŁOŻYCIELSKA
-Agnieszka Bajer
-Jasiek Aleksandrowicz-Krasko
-Robert Kibalski
-Wojtek Medyński
-Piotr Wesołowski
-Piotr Wyżykowski
-Michał Głowacki
-Andrzej Perkman – MUZYK

Bilety
Sprzedaż zakończona.