EnglishEnglish
 
Andrzej Poniedzielski - LIFE

Andrzej Poniedzielski - "LIFE"

sob., 7 marca 2015, 18:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Premiera płyty! Na scenie wrocławskiego Impartu odbędzie się pierwsza publiczna prezentacja najnowszej, autorskiej płyty Andrzeja Poniedzielskiego pt. "LIFE ?"

Nie przypadkiem. Andrzej Poniedzielski bywa tu częstym gościem – jeszcze jako uczestnik Przeglądu Piosenki Aktorskiej, potem jako współtwórca i narrator koncertu "Absolutnie", złożonego z piosenek Wojciecha Młynarskiego, w ramach Nocnych Spotkań Literacko-Muzycznych, prezentacji spektakli „Chlip-Hop…” i   „Szlaf Rock”, albo wspólnych występów z Magdą Umer, czy Arturem Andrusem.

W roku 2014 Andrzej Poniedzielski  obchodził 60-lecie urodzin, w roku 2015 będzie obchodził 40-lecie pracy twórczej. Oba jubileusze były pretekstem do powstania nowego programu - spektaklu w wykonaniu autora, przy akompaniamencie Andrzeja Pawlukiewicza pt. "MONDAY _DAY".

W grudniu 2014 zarejestrowano spektakl w Teatrze ATENEUM w Warszawie.  W lutym Stowarzyszenie Okolic Kultury S.O.K. i Wydawnictwo JEDNOCZEŚNIE wydaje płytę pt. "LIFE? " będącą zapisem tego spektaklu.

Premiera płyty odbędzie się we wrocławskim Imparcie właśnie 7 marca br.

W programie koncertu znajdą się na pewno nowe piosenki, ale też skecze, wiersze i autorskie komentarze. Dużo humoru, ale i wzruszeń.

Jak obiecuje artysta, będzie:  SING SPRING & DRINK...

Autobiografia:

„Urodziłem się na głębokiej kielecczyźnie w miejscowości Iwaniska. Dzieciństwo i całą młodość spędziłem w Kielcach. Podobno w dzieciństwie byłem podejrzanie spokojnym, grzecznym chłopcem. Można było wystawić mnie do ogrodu, pod warunkiem, że dano mi niemiecki hełm, w środku którego były różne śrubki, nakrętki i podkładki. Podobno potrafiłem się bawić tym godzinami. Potwierdzając moje techniczne zainteresowania, jako szkołę średnią wybrałem Technikum Elektroniczne w Kielcach. Bardzo mile wspominam te lata, szczególnie prywatki w gronie przyjaciół. Muszę dodać, że jestem skończonym magistrem inżynierem, automatykiem przemysłowym Politechniki Świętokrzyskiej. Posiadam poważne wykształcenie techniczne. Na studiach śpiewałem w klubach studenckich, a na trzecim roku zadebiutowałem na studenckim festiwalu w Krakowie. Po ukończeniu politechniki musiałem odpracować rok stażu w Ifamie w Łodzi. Ponieważ przeszkadzało to mi w pracy estradowej, będąc już żonaty i posiadając dwojaczki wystąpiłem o urlop macierzyński. Kiedy w kadrach załatwiałem formalności, pod zakładem już czekał autokar łódzkiej Estrady.”  (z wywiadu w Radiu PIK)

Źródło: organizator wydarzenia
Bilety
Sprzedaż zakończona.