EnglishEnglish
 
Antykabaret - Dobry Wieczór we Wrocławiu

Antykabaret - "Dobry Wieczór we Wrocławiu"

niedz., 13 listopada 2016, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Drodzy, Przezacni, Wspaniali!

nie wyobrażamy sobie, byśmy niedzielny wieczór 13 listopada (niedziela) spędzali osobno. Czekamy na Was w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru, by razem przeżyć kolejny Dobry Wieczór we Wrocławiu, czyli – jak policzyliśmy - 57. już Antykabaret.

W naszych programach zawsze zajmowaliśmy się zagadnieniami daleko bardziej ciekawymi, inspirującymi, zabawniejszymi, niż polityka. Nie da się jednak nie zauważyć, że my – Polacy – coraz częściej mamy tendencję do dzielenia się. Nie dzielimy się dobrem, życzliwością, uśmiechem, przyjaźnią  – dzielimy się między sobą. Coraz częściej słyszę, że jesteśmy jacyś „my” i są gdzieś obok, jacyś inni „oni”. Podzieliły się media, aktorzy, widzowie, dziennikarze, kurierzy, kupcy, patrioci, tramwajarze i robotnicy. Po co? Czy nie lepiej być razem?

Od pierwszego Antykabaretu wszyscy występujący w naszych programach, siedzą razem przy jednym stole. Pośród Publiczności. Publiczność (w co głęboko wierzymy) jest razem z nami, a my jesteśmy razem z Publicznością.

Tytuł 57. spotkania „Razem, czy osobno?” ma skłonić nas wszystkich do odpowiedzenia sobie, czy warto dalej się dzielić. Stawiamy na występy wieloobsadowe. Wystąpi Chór Komentujących Wrocławian, trio żeńskie Girls On Fire, żywiołowy duet Justyny Szafran i Artura Bocheńskiego. Owszem, Bogusław Bednarek, Jerzy Skoczylas, Tomasz Leszczyński, Emose Uhunmwangho, Wiesław Gałązka, Ścibor Szpak przedstawią numery solowe, ale wszyscy razem ze sceny będziemy mówili i śpiewali w ramach jednego Antykabaretu.

Bądźmy razem!

Bilety
Sprzedaż zakończona.