EnglishEnglish
 
Antykabaret lwowski

Antykabaret lwowski

pon., 11 kwietnia 2016, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Szanowni, Przezacni, Wspaniali!

Kwiecień w tym roku jest we Wrocławiu miesiącem „lwowskim”. Spoglądamy w stronę Lwowa, zastanawiamy się co stamtąd zabraliśmy ze sobą do Wrocławia, jaki jest współczesny Lwów. Czy legenda, która wciąż w nas żyje jest jeszcze prawdziwa? Czy istnieje łączność pomiędzy „wesołą lwowską falą”, biesiadami genialnych matematyków dzisiejszym Wrocławiem? Czy intelektualne dziedzictwo Lwowa przeniosło się i zaadoptowało we Wrocławiu?

Antykabaret nie jest miejscem socjologicznych dociekań, jest miejscem, okazją do spotkania się i sposobem na wspólne spędzenie „dobrego wieczoru we Wrocławiu”. Spotkajmy się zatem 11 kwietnia o godzinie 19:00 w Sali Gotyckiej Starego Klasztoru, weźmy głęboki oddech i… odetchnijmy duchem Lwowa.

Zaproszenie do Antykabaretu przyjęli: Anna Błaut, Bogusław Bednarek, Mariusz Urbanek (autor znakomitych „Genialnych” – opowieści o polskiej szkole matematycznej z Uniwersytetu we Lwowie), Stanisław Wolski, Stanisław Szelc, Jerzy Skoczylas, Ścibor Szpak, artyści Wrocławskiego Teatru Piosenki, wrocławski zespół Girls On Fire, popularny polsko-ukraiński zespół Dagadana, grupa teatralno-improwizacyjna ze Lwowa.

UWAGA! Z uwagi na harmonogram występów Artystów, wyjątkowo spotkamy się nie 13 a 11 kwietnia.

Ponieważ chcemy uniknąć bałaganu organizacyjnego, przyjęliśmy następujące zasady: szatnia obowiązkowa (chcemy uniknąć sytuacji, w której kurtki i płaszcze zajmują miejsca siedzące); wprowadzamy dwie ceny biletów (jeżeli ktoś wie, że przyjdzie na ostatnią chwilę, lub że będzie mu milej i wygodniej przy barze, proponujemy zakup tańszego biletu – wierzę, że każdy znajdzie swoje miejsce i wszyscy się pomieścimy); opłata za rezerwację stolika do wykorzystania w barze. Liczę na Wasze zrozumienie, za utrudnienia przepraszam. Szukajmy wspólnie jak najlepszych rozwiązań.

Bilety
Sprzedaż zakończona.