EnglishEnglish
 
Artur Andrus - recital kabaretowy

Artur Andrus - recital kabaretowy

pon., 17 marca 2014, 19:00

Teatr Muzyczny ROMA
ul.Nowogrodzka 49
00-695, Warszawa
sprzedaż zakończona
Opis

ARTUR ANDRUS

RECITAL KABARETOWY

PROMUJĄCY ALBUM „MYŚLIWIECKA”

 

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego", a także laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej".

Myśliwiecka to nazwa ulicy w Warszawie, przy której znajduje się radiowa „Trójka”,i tytuł płyty, na której Artur Andrus śpiewa swoje piosenki. Głównie kabaretowe, pisane do programów telewizyjnych i na potrzeby występów estradowych. 

Są wśród nich zarówno takie, które są już znane („Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie”, „Cieszyńska”), jak i takie, które znane dopiero będą (pieśń „Dam ci ptaszka” wykonywana przez Chór Męski im. Franka Szwajcarskiego, czy punkowo - skinowa „Glanki i pacyfki”).

W koncercie promującym album „Myśliwiecka” znajdą się nie tylko utwory z płyty, ale również anegdoty, komentarze i wiersze napisane ze swoistą finezją i szczyptą pobłażliwej ironii - oczywiście jak najpiękniejszą polszczyzną.

Artyście towarzyszy czterech muzyków:

Wojciech Stec - fortepian
Łukasz Poprawski - saksofon
Łukasz Borowiecki – kontrabas
Paweł Żejmo – perkusja

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:
105 zł - kategoria I
85 zł - kategoria II

Bilety
Sprzedaż zakończona.